امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 27290
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶ | 1398 بازدید | ارسال توسط :

اعتماد سازی اولین کار مجموعه مدیریت شهری در مثلث توسعه است

اختصاصی/صفیر گیلان؛آئین معارفه ناصر حاج محمدی شهردار رشت عصرروز شنبه بیست و پنجم خرداد ماه با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان در سالن شهدای ناجا برگزار شد. معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور نیز در آئین معارفه شهردار رشت با قدردانی از حضور مسئولین، مدیران استانی و شهروندان در […]

اعتماد سازی اولین کار مجموعه مدیریت شهری در مثلث توسعه است

اختصاصی/صفیر گیلان؛آئین معارفه ناصر حاج محمدی شهردار رشت عصرروز شنبه بیست و پنجم خرداد ماه با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان در سالن شهدای ناجا برگزار شد.

معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور نیز در آئین معارفه شهردار رشت با قدردانی از حضور مسئولین، مدیران استانی و شهروندان در مراسم فوق بیان داشت: حضور این جمع کثیر و صمیمی حاکی از وجود پشتوانه کاری و توسعه دارد.

جمالی نژاد تصریح کرد: اگر بخواهد در شهری تمام پتانسیل های نهفته برای توسعه شهر آماده شود بایستی تشکیل یک مثلث داد و مدیر شهر نقش محوری در این مثلث خواهد داشت.

وی با خطاب به شهردار منتخب شهر رشت گفت: اگر قرار است رشت شهر غیور مردان و نخبگان ایران به جایگاه اصلی خود برگردد و به عنوان شهر خلاق در بسیاری از زمینه های دیگر مطرح گردد، نیازمند تعامل نزدیک شهردار با شهروندان، مدیران و از همه مهمتر حاکمیت است.

 معاون عمرانی وزیر کشور با تاکید بر جلوگیری از ایجاد دیوار بی اعتمادی بین دستگاههای عمومی و مردم بیان داشت: اعتماد سازی اولین کار مجموعه مدیریت شهری است. و نقش شهردار در جذب این اعتماد بسیار پررنگ است.

جمالی نژاد یاد آور شد: در دفاع مقدس هم بسیاری از ظرفیتها و زیرساختها وجود نداشت، اما اعتماد مردم را داشتیم و این در حالی است که امروز بسیاری از ظرفیتها را داریم اما متاسفانه اعتماد بسیار کم شده است، بنابراین اولین گام برای حضور سرمایه گذاری و توسعه اعتماد سازی است.

 وی رشت را مهد نخبگان دانست و بیان داشت: استفاده از افراد فهیم، مشاهیر علمی و اقتصادی در راستای بالا بردن سطح مشارکت و تقویت شرکت های دانش بنیان، برون سپاری فعالیتها، ارتقای سطح تحصیلات همکاران، توجه اساسی به تخصص پرسنل گام دیگر توسعه است.

رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ارتباط و مناسبات بین شورا و شهرداری را رأس دوم مثلث توسعه خواند و افزود: اگر این ارتباط ایجاد نگردد خدای نکرده بی اعتمادی عمومی ایجاد خواهد شد.

جمالی نژاد حفظ مناسبات شهرداری با حاکمیت را رأس سوم مثلث فوق دانست و گفت: مناسبات و ارتباط شهرداری با حاکمیت در توسعه شهری بسیار مثمر خواهد بود، اگر خدای نکرده این تعامل نباشد شهرداری با شکست مواجه خواهد شد.

 شهردار رشت  شهردار رشت

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد