امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 11518
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴ | 2117 بازدید | ارسال توسط :

افتتاح فضای جدید موزه میراث فرهنگی ماسوله

  به گزارش صفیر گیلان؛مصطفی پور علی  با بیان اینکه به منظور توسعه فعالیت‌های موزه‌ای پایگاه میراث فرهنگی، فضای جدیدی به مجموعه موزه میراث ماسوله افزوده شدگفت:در این فضای جدید مجموعه‌ای از سکه‌های تاریخی متعلق به مهران اشراقی مجموعه دار گیلانی، نمایش داده شده است . وی در ادامه افزود:همچنین در این نمایشگاه بخشی از اموال […]

افتتاح فضای جدید موزه میراث فرهنگی ماسوله

 

به گزارش صفیر گیلان؛مصطفی پور علی  با بیان اینکه به منظور توسعه فعالیت‌های موزه‌ای پایگاه میراث فرهنگی، فضای جدیدی به مجموعه موزه میراث ماسوله افزوده شدگفت:در این فضای جدید مجموعه‌ای از سکه‌های تاریخی متعلق به مهران اشراقی مجموعه دار گیلانی، نمایش داده شده است .

وی در ادامه افزود:همچنین در این نمایشگاه بخشی از اموال مردم شناسی مربوط به سوابق چلنگری و تفنگ سازی که توسط اهالی به موزه اهدا شده نمایش داده می‌شود.

پورعلی اظهار کرد؛ فضای جدید موزه میراث فرهنگی ماسوله در طبقه همکف موزه، با هزینه کرد اعتبار تقریبی به میزان ۱۵۰ میلیون ریال آماده سازی شده است

پور علی با اشاره به اینکه موزه میراث فرهنگی ماسوله در بالای بازار تاریخی واقع در خانه تاریخی درزی در نوروز ۱۳۹۶ راه اندازی شده گفت:این موزه دارای مجموعه‌ای ارزشمند از اموال فرهنگی مرتبط با نهضت جنگل و معیشت سنتی منطقه است .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد