مشاهده مطلب

      ۲۹ آذر ۱۳۹۹      ۰             41274      اخبار, به روایت تصویر, خبرهای ویژه   Print This Post Print This Post
گزارش تصویری،

تداوم خدمات ارتش در حوزه بهداشتی شهرستان فومن ازتجهیز ICU تا نو سازی خانه بهداشت آبرود

سرهنگ خلبان رحمانی تمهید مقدمات برای آغاز نو سازی و تجهیز بخش آی سی یو و دخانه بهداشت آبرود و اخذ امتیاز آب شرب بهداشتی برای این مرکز بهداشتی را در برنامه و دستور قرار داد.   

صفیر گیلان/زلیخا صفری؛سرهنگ ولی رحمانی فرمانده عملیات و فرودگاه های هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان فومن و با همراهی محسنی فرماندار فومن،امام جمعه شهرستان،فرمانده سپاه ناحیه،فرمانده انتظامی و مسئولان از پروژه های بهداشتی و عمرانی بازدید نمودند.

خلبان رحمانی نماینده ارتش در گیلان امروز از آخرین وضعیت اجرای پروژه بازسازی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) و تسریع در اجرای پروژه نوسازی و افزایش خدمات تخصصی  آی‌سی‌یو (ICU)به مردم منطقه  بازدید نمود.

سرهنگ خلبان رحمانی تمهید مقدمات برای آغاز نو سازی و تجهیز خانه بهداشت آبرود و اخذ امتیاز آب شرب بهداشتی برای این مرکز بهداشتی را در برنامه و دستور قرار داد.

فرمانده عملیات و فرودگاه های هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از اتمام پروژه گرمایشی و کارهای عمرانی ساختمان حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی  در این شهرستان بازدید نمودند.

امروز سرهنگ خلبان رحمانی با حضور فرماندار و مسئولان در روستای آبرور آلیان از پروژه آبرسانی و حفر چاه  عمیق در این روستا بازدید به عمل آورد.

بازدید میدانی اولیه از پل ارتباطی روستا آبرود و برنامه ریزی جهت تعریض این پل و اجرای پروژه محراب مسجد روستای آبروداز و و همچنین با حضور در مصلی شهرستان فومن و تاکید بر اتمام کاشی کاری محراب مصلی و پروژه گرمایشی به مهندسان پروژه  از خرید فرش برای مصلی  برنامه های نماینده ارتش در گیلان بود.

بازدید از اتمام پروژه پل روستای حسینکوه و گفتگو با مردم منطقه از دیگر برنامه هایفرمانده عملیات و فرودگاه های هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان فومن بود.

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code