امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 21 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ - 14 صفر 1443
شناسه خبر : 29422
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵ | 12773 بازدید | ارسال توسط :

توزیع ۸۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند

 به گزارش صفیر گیلان، سرهنگ پاسدار علی توشه با بیان اینکه سپاه قدس گیلان امسال نیز مانند سنوات گذشته در آستانه بازگشایی مدارس طرح ویژه حمایت از دانش‌آموزان نیازمند را برگزار می‌کند اظهار داشت: ۸ هزار بسته لوازم‌التحریر شامل انواع اقلام مدرسه بین دانش‌آموزان محروم گیلانی توزیع می‌شود. جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان توزیع ۸ […]

توزیع ۸۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند
 به گزارش صفیر گیلان، سرهنگ پاسدار علی توشه با بیان اینکه سپاه قدس گیلان امسال نیز مانند سنوات گذشته در آستانه بازگشایی مدارس طرح ویژه حمایت از دانش‌آموزان نیازمند را برگزار می‌کند اظهار داشت: ۸ هزار بسته لوازم‌التحریر شامل انواع اقلام مدرسه بین دانش‌آموزان محروم گیلانی توزیع می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان توزیع ۸ هزار بسته کمکی به دانش‌آموزان نیازمند به نیت ۸ هزار شهید این استان را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: حرکت در مسیر خدمت‌رسانی و دست‌گیری از خانواده‌های محروم و نیازمند از جمله رسالت‌های مهمی است که سپاه قدس گیلان در مسیر آن حرکت می‌کند.

توشه با اشاره به اینکه بحث توزیع اقلام ویژه بازگشایی مدارس و لوازم‌التحریر در سنوات گذشته نیز با جدیدت توسط سپاه قدس گیلان دنبال شده است تصریح کرد: امسال نیز قصد داریم با مشارکت فعال خیران و نیکوکاران گیلانی این کار ارزشمند را برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در استان اجرا کنیم.

وی همکاری دو جانبه سپاه قدس گیلان و کمیته امداد در برپایی جشن عاطفه‌ها را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: جشن عاطفه‌ها امسال در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج گیلان و با یاد و نام شهدای والامقام این استان ولایتمدار برگزار می‌شود که امیدواریم مردم خیر این خطه باز هم در آن مشارکت فعالی داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید را متذکر شد و خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و عملیاتی شدن شعال سال به عنوان یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی بر همگان واجب است و برای اجرایی شدن آن در سطح جامعه باید تلاش کرد.

توشه با تأکید بر اینکه سپاه قدس گیلان حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید را به عنوان یک مؤلفه مهم در دستور کار خود قرار داده است افزود: برای تهیه ۸ هزار بسته لوازم‌التحریر و کیف و کفش جهت توزیع در بین دانش‌آموزان نیازمند گیلانی قصد داریم برای حمایت از تولیدات ملی از کالا‌های داخلی استفاده کنیم.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان تهیه ۸ هزار بسته انواع لوازم‌التحریر، کیف و کفش و توزیع آن تا پایان شهریور ماه در سطح استان را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: رفع محرومیت از چهره استان و خدمات‌رسانی در تمام ابعاد به خانواده‌های نیازمند از اهدافی ارزشمندی است که توسط سپاه قدس گیلان دنبال می‌شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد