امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 22 September , 2021
امروز : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ - 15 صفر 1443
شناسه خبر : 30913
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶ | 2840 بازدید | ارسال توسط :

جلسه پایش اهداف، پروژه ها و اقدامات بهبود در شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

به گزارش صفیر گیلان؛جلسه پایش اهداف استراتژیک و فرآیندی و همچنین پایش پروژه ها و اقدامات بهبود مندرج در توافقنامه سطح عملیات (OLA)، مربوط به عملکرد شش ماهه اول سال ۹۸ به ریاست مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان برگزار شد. در بخش اول این جلسه اهداف استراتژیک و فرآیندی شرکت مورد پایش قرار گرفت. در […]

جلسه پایش اهداف، پروژه ها و اقدامات بهبود در شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

به گزارش صفیر گیلان؛جلسه پایش اهداف استراتژیک و فرآیندی و همچنین پایش پروژه ها و اقدامات بهبود مندرج در توافقنامه سطح عملیات (OLA)، مربوط به عملکرد شش ماهه اول سال ۹۸ به ریاست مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

در بخش اول این جلسه اهداف استراتژیک و فرآیندی شرکت مورد پایش قرار گرفت. در این جلسه، عملکرد ۱۷۰ شاخص‌ ارائه شده و وضعیت شاخص‌ها در سه حالت سبز(درصد تحقق بالای ۸۵)، زرد( درصد تحقق ۸۵-۷۰) و قرمز (درصد تحقق زیر ۷۵) گزارش شدند. سپس شاخص‌های در وضعیت قرمز مورد بررسی قرار گرفته و دلایل انحراف از هدف اعلام گردید. درخصوص برخی از این شاخصهای نامطلوب راهکار ارائه شده و درخصوص برخی دیگر مقرر شد در جلسات تخصصی تحلیل شوند.

گفتنی است فعالیت‌های شرکت با ۲۴۷ شاخص در حوزه های مختلف پایش می‌شوند که از این تعداد ۱۷۰ شاخص دارای دوره پایش شش ماهه می‌باشند.

در بخش دوم این جلسه پروژه ها و اقدامات بهبود مندرج در توافقنامه سطح عملیات (OLA) مورد بررسی و پایش قرار گرفت. در OLA شرکت گاز ۲۷ پروژه و ۱۸۶ اقدام بهبود وجود دارد که برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی در جریان می باشد و تاکنون درصد تحقق ۶۵% حاصل گردیده است.

در این جلسه ضمن تاکید بر انجام به موقع برنامه های بهبود، عنوان شد، توافقنامه سطح عملیات سندی پویا بوده که در صورت لزوم تعریف هر برنامه بهبود در هر زمان توسط واحدها، باید به واحد برنامه ریزی جهت به‌روزرسانی اعلام گردد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد