مشاهده مطلب

      ۲۸ تیر ۱۳۹۹      ۰             37232      اخبار, خبرهای ویژه, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
مدیرکل بنیاد شهید گیلان خبر داد

یادواره ۱۶ شهید گیلانی جان باخته حادثه منا تلویزیونی برگزار می‌شود‌

به گزارش صفیر گیلان ،مدیرکل بنیاد شهید گیلان، با بیان اینکه استان گیلان ۱۶ شهید گیلانی فاجعه منا از شهرستان های لنگرود، رودسر و املش دارد، گفت: یادواره تلویزیونی شهدای منا […]
به گزارش صفیر گیلان ،مدیرکل بنیاد شهید گیلان، با بیان اینکه استان گیلان ۱۶ شهید گیلانی فاجعه منا از شهرستان های لنگرود، رودسر و املش دارد، گفت: یادواره تلویزیونی شهدای منا با رویکرد بیان خاطرات خانواده های شهدا و افراد حاضر در حج سال ۹۴ برگزار خواهد شد.

رونمایی از مستند «مهاجر الی الله» در یادواره شهدای گیلانی منا - ایسنا

عبدالله پاکاری در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای گیلانی منا، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه فاجعه منا نباید فراموش شود، اظهار کرد: شهدای منا هیچگاه از ذهن ملت ایران بیرون نخواهند رفت؛ همانگونه که یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس را زنده نگه می داریم.

وی شهادت را توفیق بزرگ الهی دانست که نصیب شهدای منا شده است و افزود: تسلی بخش خانواده معظم شهدای منا این است که عزیزانشان در سایه مغفرت و نعمت الهی و در زمره شهدای اسلام و انقلاب هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، یادواره های شهدا را یکی از مهمترین مصادیق ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: باید یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و به نسل های آتی منتقل کنیم، زیرا یاد و خاطره شهدا فرهنگ ایثار و شهادت را باطراوت می کند.

پاکاری، با اشاره به شرایط کشور به واسطه شیوع ویروس کرونا و لزوم عدم برگزاری مراسم و تجمعات، عنوان کرد: استان گیلان جزو استان های پیشتاز در امر برگزاری یادواره های رسانه ای و مجازی شهداست.

وی با بیان اینکه استان گیلان ۱۶ شهید گیلانی فاجعه منا از شهرستان های لنگرود، رودسر و املش دارد، خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدای منا بی کفایتی دولت عربستان در خادمی حجاج بیت الله الحرام به دنیا نشان داده شده و امیدواریم این خون های مطهر بانی ریشه کنی آل سعود خبیث شود.

این مقام مسئول، همچنین خواستار معرفی شهدای گیلانی منا شد و تاکید کرد: یادواره تلویزیونی شهدای منا با رویکرد بیان خاطرات خانواده های شهدا و افراد حاضر در حج سال ۹۴ برگزار خواهد شد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code