مشاهده مطلب

      ۰۸ مهر ۱۳۹۶      0             10104      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
IMG_20170929_172609

استاندار گیلان جلسه مدیریت بحران انزلی در خصوص غرق شدن شناور خدماتی تاکید کرد؛

با حساسیت کامل و بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات امیدواریم اخبار خوشی مبنی بر سلامت کامل هر ۴ نفر خدمه به گوش مردم برسانیم.

استاندار گیلان با حضور در شهرستان بندرانزلی از نزدیک در جریان آخرین وضعیت شناور صیادی غرق شده در دریای خزر قرار گرفت و در این خصوص دستورات لازم را صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری  روز گذشته بلافاصله پس از وصول گزارش فرمانداری بندرانزلی دایر بر غرق شدن یک شناور خدماتی – صیادی در عمق آب های خزر، فورا ضمن فراخوان مسئولین ذیربط استانی و شهرستانی، به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در محل اداره کل بنادر و دریانوردی استان واقع در شهرستان بندرانزلی حضور یافته و ضمن تشکیل جلسه مدیریت بحران و گزارش گیری از مسئولین ذیربط از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این شناور قرار گرفت و در این خصوص دستورات لازم را صادر کرد.
استاندار گیلان در پایان این نشست و در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه اتفاق مذکور، صبح امروز و در شرایط بد جوی حاکم بر دریا رخ داد؛ خاطرنشان کرد: اداره کل مدیریت بحران استان با همکاری سازمان های ذیربط در شهرستان بندرانزلی با استفاده از تجهیزات و امکانات لازم در حال انجام عملیات تعقیب و گشت زنی در دریا هستند.
وی اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی متاسفانه امکان استفاده از بالگرد تا این لحظه وجود نداشته است، اما به محض بهبود شرایط جوی و کاهش بارش باران، عملیات گشت هوایی توسط بالگرد صورت خواهد پذیرفت؛ ناجیان هم به محل اعزام شده اند اما متاسفانه به دلیل شرایط جوی امکان حضور در نقطه مورد نظر میسر نبود و عملیات مذکور مجددا در حال از سر گیری است.
رئیس شورای تامین استان با تشکر از اقدامات صورت گرفته خطاب به مسئولین تاکید کرد: با حساسیت کامل و بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات جهت رفع مشکل تلاش کنید؛ امیدواریم بتوانیم اخبار خوشی مبنی بر سلامت کامل هر ۴ نفر خدمه سرنشین در شناور به گوش مردم برسانیم.
گفتنی است شناور خدماتی صیادی گسپرل متعلق به شرکت اکسیر کوثر است که در حوزه پرورش ماهی در قفس فعالیت می کند. شناور مذکور در حال سرکشی به قفس های پرورش ماهی، در عمق دریای خزر غرق شد و ۴ نفر خدمه آن که ۲ نفر اهل بندرانزلی و ۲ نفر با ملیت کشور هند هستند ناپدید شده و عملیات گشت زنی برای یافتن آن ها کماکان ادامه دارد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

o_97ecf03f
فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات