مشاهده مطلب

      ۰۴ شهریور ۱۳۹۷      0             18406      اخبار, اقتصادی, گزارش تصویری   Print This Post Print This Post
???????????????

در سومین روز از هفته دولت با حضور استاندار گیلان صورت گرفت؛

افتتاح هفت پروژه بندری در شهرستان انزلی/۶۷درصد به ظرفیت انبارهای گیلان اضافه شد

در سومین روز از هفته دولت با حضور استاندار گیلان هفت پروژه بندری شهرستان بندرانزلی افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی است

به گزارش صفیر گیلان؛ با حضور دکتر مصطفی سالاری در شهرستان بندرانزلی هفت پروژه اجراء شده توسط اداره کل بنادر و دیانوردی استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

پروژه‌های افتتاح شده شامل احداث پنج انبار پنج هزار مترمربعی و یک انبار ۴ هزار مترمربعی برای برای ذخیره سازی غلات و نیز بازسازی بزرگترین استخر استاندارد استان گیلان می‌باشد.

برای اجرای این پروژه‌ها ۱۹ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده و برای ۱۲۵ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل کرده است..

دکتر مصطفی سالاری در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی سازمان بنادر و دریانوردی گیلان در شهرستان بندر انزلی با ابراز خرسندی از توسعه حوزه اقتصادی و رونق اشتغال در گیلان اظهار داشت: افتتاح ۲۴ هزار متر مربع انبار و سیلو جهت ذخیره سازی بار در بندرانزلی کمک شایانی در افزایش مبادلات تجاری استان با کشورهای حاشیه خزر است.

وی افزود: با افزایش این ظرفیت عملا بنادر گیلان فعال تر شده و علاوه بر استفاده بیشتر از ظرفیت بندر کاسپین، تجارت در استان به ویژه در بندرانزلی رونق بیشتری می گیرد.

سالاری با اشاره به بازسازی استخر ورزشی در بندر انزلی توسط سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: بازسازی این مجموعه ورزشی با قابلیت های تخصصی و همچنین بهره برداری برای عموم با رویکرد اجتماعی صورت گرفته و نتایج مطلوبی را جهت افزایش فضای ورزشی و تلاش برای رونق ورزش های آبی در گیلان به همراه دارد.

وی تاکید کرد: رویکرد اصلی در استان گیلان توسعه اقتصادی و قوت بخشیدن به پروژه هایی با نتایج همسو با این آرمان است و در دیگر پروژه های قابل افتتاح برای نیمه دوم سالجاری، افزایش اشتغال پایدار با جدیت دنبال دنبال می شود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا