مشاهده مطلب

      ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             25722      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
نازک کار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد:

شهرستان رشت با جابجایی دو میلیون و ۷۷۱ هزار و هفت نفر مسافر، بالاترين آمار جابجای را به خود اختصاص داد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: در سال گذشته پنج ميليون و 50 هزار و 973 نفر مسافر طی 758 هزار و 804 سفر به مقاصد داخل و خارج استان توسط ناوگان حمل و نقل عمومی عزيمت کردند.

 

به گزارش صفیر گیلان،محمدرضا نازک کار با اشاره به آمار جابجایی مسافران استان با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: در سال گذشته پنج ميليون و ۵۰ هزار و ۹۷۳ نفر مسافر طی ۷۵۸ هزار و ۸۰۴ سفر به مقاصد داخل و خارج استان توسط ناوگان حمل و نقل عمومی عزيمت کردند.

وی افزود: از اين تعداد سه میلیون و ۳۷۲ هزار و ۷۰۸ نفر مسافر در قالب سفر درون استانی و تعداد یک میلیون و ۶۷۸ هزار و ۲۶۵ نفر در قالب سفر برون استانی جابجا شده اند.

مديركل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان گیلان اضافه کرد: از كل سفرهای انجام يافته ۱۰۵ هزار و ۳۴ سفر توسط اتوبوس و ۶۵۳ هزار و ۷۷۰ سفر توسط مينی بوس و سواری و بقیه به صورت دربستی بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد: طی مدت مذکور به ترتيب شهرستان های رشت با جابجایی دو میلیون و ۷۷۱ هزار و هفت نفر مسافر، انزلی با  ۴۷۷ هزار و ۴۴۳ نفر مسافر و لاهيجان با ۳۱۱ هزار و ۳۹۲ نفر مسافر بالاترين آمار جابجای را به خود اختصاص دادند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای خدمات بخش حمل و نقل و دسترسی سريع مسافران به مراكز تهيه بليط به ويژه از طريق اينترنت در سال گذشته بالغ بر دو میلیون نفر اقدام به تهيه بليط کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان یادآور شد: بررسی آمارهای پیش فروش اینترنتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز حاکی از رشد ۲۷ درصد بوده است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۰_۱۶-۱۵-۰۶
photo_2019-12-08_18-31-52
فرماندار شفت
محسنی
اربا دوشاب
تجمع بزرگ بسیجیان فومن
photo_2019-11-26_10-47-50 (1)
916838_orig
راسته کنار
امامزاده ابراهیم  محسنی
57d0b1db-cdb8-4e3f-841a-9b7556e2d3f5
تشییع مهندس میرزایی  نماینده