مشاهده مطلب

      ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             26009      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
جانباز-حمید-سرهنگ-سپاه-ناحیه-ماسال

فرمانده سپاه فومن

بهرمندی ۱۰۰۰ نفر از تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی در فومن

فرمانده سپاه فومن از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۱۰۰۰ نفر در طول سه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صفیر گیلان؛سرهنگ پاسدار حمید جانباز در جمع خبرنگاران در فرماندهی سپاه ناحیه فومن با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی، اظهار کرد: حفظ انقلاب و نظام و خدمت رسانی به مردم وظیفه بسیج سازندگی و سپاه است.

ایشان در ادامه به بخشی از اقدامات انجام شده از سوی بسیج نیز اشاره کرد و گفت: ساخت و بازسازی بیش از ۳۰ مسجد نیمه کاره، جمع آوری و تهیه ۱۷ میلیون تومان کمک نقدی برای خرید لوازم التحریر، شن ریزی ۵ راه روستایی، تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی بین خانواده‌های کم بضاعت توسط گروههای جهادی تنها بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به سهمیه ساخت ۸۰ واحد مسکونی مددجویی در این شهرستان، افزود: در عرصه محرومیت زدایی سپاه ناحیه فومن باید در نیمه نخست امسال با کمک فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، دهیاران و شورای اسلامی روستا و خیران بسیجی این تعداد واحد مسکونی را ساخته و تحویل محرومین دهد.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال زایی و تحقق اقتصاد مقاومتی نیز بسیج سازندگی و سپاه شهرستان فومن اقدامات خوبی انجام داده‌اند، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۱۰۰۰ نفر در طول سه سال گذشته بخشی از این اقدامات بوده است.

سرهنگ جانباز ادامه داد: در سال گذشته در راستای آموزش و حمایت و مشاوره رایگان برای راه اندازی مشاغل خانگی و هماهنگی با جهاد کشاورزی و مرکز فنی و حرفه‌ای اقداماتی صورت گرفت که برای ۴۵ نفر پروانه فعالیت صادر شد.

وی با اشاره به همکاری سپاه و بسیج در آموزش بیش از ۲۰۰ کشاورز در ۳۰ روستای شهرستان فومن، افزود: در همین راستا بعد از ارزیابی و آزمایش خاک توسط بسیج مهندسین کشاورزی برای بهره وری محصول کود بین کشاورزان توزیع شد.

فرمانده سپاه فومن به نامگذاری سال ۹۸ با عنوان سال رونق تولید نیز اشاره و تأکید کرد: امیدواریم با همت و تلاش بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی بتوانیم در راستای منویات رهبری در این زمینه گام‌های خوبی برداریم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

image_2019_9_10-4_15_0_320_unU
image_2019_9_7-4_24_35_795_05G
شیر خوارگان فومن
image_2019_9_5-5_23_41_15_vnS
شهدای ناجا
image_2019_9_2-7_32_38_149_tIe
سراوان زباله
مشمولی نئوپان
انزلی
photo_۲۰۱۹-۰۸-۲۸_۱۳-۳۱-۰۹ - Copy
image_2019_8_28-4_24_41_456_4kK
IMG-20190828-WA0021