مشاهده مطلب

      ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             26122      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
عبور ترافیکی

طی سال گذشته

صدور بیش از۳۰۰۰ فقره پروانه عبور ترافیکی در استان گیلان

مهندس نازک کار تاکید کرد؛اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان طی سال گذشته بالغ بر 3 هزار و 395 فقره پروانه ی عبور برای تردد بارهای ترافیکی در سطح محورهای استان صادر نمود.

به گزارش صفیر گیلان؛مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته بالغ بر ۳ هزارو ۳۹۵ مورد پروانه عبور بارهای ترافیکی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برای متقاضیان صادر شد.

این مقام مسئول افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶  درصد کاهش  داشته است.

مهندس نازک کار در ادامه گفت: به منظور تامین ایمنی تردد و عدم بروز اختلال در تردد وسائط نقلیه در محورها و نیز در راستای حفظ و حراست از راه و ابنیه ی فنی راهها به عنوان سرمایه های ملی، مشخصات بارهای که نیاز به حمل شدن دارد باید به لحاظ طول، عرض و ارتفاع منطبق با مقادر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها باشد.

وی گفت: در برخی شرایط خاص نیاز به جابجایی محموله هایی با مشخصاتی خارج از مقادیر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها وجود دارد که این بارهای خاص ملزم به دریافت پروانه عبور از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشند.

ایشان در ادامه افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان طی سال گذشته بالغ بر ۳ هزار و ۳۹۵ فقره پروانه ی عبور برای تردد بارهای ترافیکی در سطح محورهای استان صادر نمود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

به گزارش صفیر گیلان؛پس از نصب دوربین تله ای در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاهمزگی تصاویر و فیلم یک قلاده خرس قهوه ای به همراه دو توله اش در مناطق جنگلی شهرستان شفت ثبت شد.

پ

image_2019_6_15-10_34_19_987_NOn
احمد سر گوراب
فلاحتی، مادر شهید
نماز فومن
نماز فلاحتی
قران محفل
image_2019_6_4-2_7_39_163_92u
رقعی شاعر
شفت
image_2019_5_31-4_41_31_324_6p1
صومعه سرا
فلاحتی استاندار