مشاهده مطلب

      ۲۰ خرداد ۱۳۹۸      0             27006      اخبار, خبرهای ویژه, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
دکتر یوسف زاده

همزمان با آغاز فاز اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون در گیلان،

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان به پویش ملی کنترل فشار خون بالا پیوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت : مرحله اجرایی غربالگری بسیج ملی کنترل فشار خون بالا همزمان در استان آغاز شده است .

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان، شاهرخ یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان همزمان با پیوستن به پویش کنترل فشار خون بالا در گیلان گفت:مرحلهغربالگری بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در گیلان همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

وی با بیان اینکه، سنجش فشار خون رایگاناست، افزود: افراد بالای ۳۰ سال، بیماران کلیوی و زنان باردار می‌توانند از امروز تا ۱۵ تیرماه از ساعت ۸ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۰ به مراکز درمانی، بیمارستان ها، خانه‌های بهداشت و ایستگاه‌های ثابت و سیار برای سنجش فشار خون مراجعه کنند.

شاهرخ یوسف زاده چابک با بیان اینکه، بسیج ملی کنترل فشار خون در ۱۵۶ پایگاه سلامت ثابت و سیار گیلان اجرا می‌شود، گفت: پیش بینی می‌شود در این طرح حدود۷۵۰ هزار نفر غربالگری شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان افزود: داشتن کارت ملی برای دریافت خدمات بسیج ملی سنجش فشار خون الزامی است.

وی در ادامه تصریح کرد: شهروندان می‌توانند تا ۱۵ تیر اطلاعات فشارخون خود را در سامانه خود اظهاری بسیج ملی کنترل فشار خون بالا به نشانی www.salamat.gov.ir ثبت کنند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

به گزارش صفیر گیلان؛پس از نصب دوربین تله ای در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاهمزگی تصاویر و فیلم یک قلاده خرس قهوه ای به همراه دو توله اش در مناطق جنگلی شهرستان شفت ثبت شد.

پ

image_2019_6_15-10_34_19_987_NOn
احمد سر گوراب
فلاحتی، مادر شهید
نماز فومن
نماز فلاحتی
قران محفل
image_2019_6_4-2_7_39_163_92u
رقعی شاعر
شفت
image_2019_5_31-4_41_31_324_6p1
صومعه سرا
فلاحتی استاندار