مشاهده مطلب

      ۲۰ خرداد ۱۳۹۸      0             27012      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
فلاحتی سپاه

آیت الله فلاحتی در جلسه استادیاران صالحین گیلان:

تمام جوانب پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری برای نسل جوان تبیین شود/ امر به معروف و نهی از منکر باید مدبرانه، عاقلانه و هوشمندانه عملی شود

نماینده ولی فقیه در گیلان به جایگاه جوانان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تمام جوانب پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری در زمینه نقش و جایگاه جوانان در انقلاب اسلامی برای نسل امروز جامعه تبیین شود.

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه حلقه استادیاران شجره طیبه صالحین سپاه قدس گیلان با تاکید در نظم در زمان اجرای برنامه ها اظهار کرد: انسان باید نظم را در تمام مراحل زندگی خود اعمال کند.
وی در ادامه به پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اگر مبالغه نکنیم، پیام گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب بالاتر از وصیتنامه امام(ره) نباشد کمتر از آن نیست.
امام جمعه رشت با اشاره به جایگاه جوانان در انقلاب اسلامی، بیان کرد: نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی، نقش جوانان در دفاع مقدس و نقش جوانان در پاسداری از انقلاب اسلامی باید برای نسل امروز جامعه تبیین شود.
آیت الله فلاحتی، ۴۰ درصد از جمعیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس دارای سنین ۱۶ تا ۲۰ سال دانست و خاطرنشان کرد: جوانان ۲۱ تا ۲۵ سال ۳۰ درصد از جمعیت رزمندگان در جنگ تحمیلی را تشکیل می دادند و بیان این مطلب برای جوانان امروز ایجاد انگیزه می کند.
وی با بیان اینکه تکرار پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تاثیرگذار است، تصریح کرد: نیاز است ائمه جمعه پیام گام دوم انقلاب را در خطبه های نمازجمعه برای نمازگزاران بخوانند و تبیین کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به آغاز فعالیت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان اشاره کرد و گفت: مردم بدانند با امر به معروف و نهی از منکر می خواهیم امر الهی را در جامعه انجام دهیم و امیدوارم با همکاری ائمه جمعه و مردم به جایگاه خوبی در زمینه فرهنگی برسیم.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه شیوه نامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان در حال عملیاتی شدن است، اظهار کرد: در روش های امر به معروف و نهی از منکر باید مدبرانه، عاقلانه و هوشمندانه عمل شود تا مردم به این باور برسند که دلسوز امت هستیم.

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

image_2019_8_25-6_30_3_659_Myb
صومعه سرا
شفت
image_2019_8_24-6_32_14_794_G8r
گلباران شهدا
فلاحتی
ایت الله فلاحتی
image_2019_8_5-11_14_38_644_ULJ
قلعه رودخان تنهایی
فرماندار کارخانه پوشش
ییلاقات ویسرود
امید زاده