مشاهده مطلب

      ۲۱ خرداد ۱۳۹۸      0             27042      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
پارسا

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان

همکاری «زائر خبرنگار» در بخش ویژه سوگواره برون‌مرزی مطبوعات در اربعین حسینی(ع) با بسیج رسانه

پارسا با بیان اینکه طرح ملی زائرخبرنگار با مشارکت بیش از دوهزار نفر از زائران اربعین حسینی (ع) توسط سازمان بسیج رسانه گیلان اجرایی می‌شود، افزود: زائر خبرنگاران در ب، حسینی (ع) شرکت می‌کنند.

به گزارش صفیر گیلان،مهدی پارسا ظهر امروز در نشست ستاد اربعین اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: ۴۵ خبرنگار گیلانی امسال به کربلا و نجف اعزام می‌شوند و پیش‌بینی می‌کنیم با اجرای طرح زائر خبرنگار بیش از هشت هزار اثر با موضوع پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی (ع) در رسانه‌های استانی، منطقه‌ای و ملی گیلان منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح ملی زائرخبرنگار با مشارکت بیش از دوهزار نفر از زائران اربعین حسینی (ع) توسط سازمان بسیج رسانه گیلان اجرایی می‌شود، افزود: زائر خبرنگاران در ب، حسینی (ع) شرکت می‌کنند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به نحوه برگزاری این سوگواره تصریح کرد: سوگواره برون‌مرزی مطبوعات حسینی (ع) به میزبانی رشت برگزار می‌شود که فراخوان این سوگواره توسط دبیرخانه به‌زودی اعلام می‌شود.

پارسا با بیان اینکه اختتامیه سوگواره دی‌ماه امسال برگزار می‌شود گفت: خبرنگاران رسانه‌های فارسی‌زبان، عربی و انگلیسی که در کشور منتشر می‌شود می‌توانند در سوگواره مطبوعات حسینی (ع) شرکت کنند.

وی با اشاره به اعزام کاروان خبری گیلان به همایش پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) بیان کرد: این کاروان ۱۵ ویژه‌برنامه رسانه‌ای را در سه شهر عراق اجرایی می‌کند و نمایشگاه عکس اربعین را نیز در دستور کارداریم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

image_2019_8_25-6_30_3_659_Myb
صومعه سرا
شفت
image_2019_8_24-6_32_14_794_G8r
گلباران شهدا
فلاحتی
ایت الله فلاحتی
image_2019_8_5-11_14_38_644_ULJ
قلعه رودخان تنهایی
فرماندار کارخانه پوشش
ییلاقات ویسرود
امید زاده