مشاهده مطلب

      ۲۱ خرداد ۱۳۹۸      0             27042      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
پارسا

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان

همکاری «زائر خبرنگار» در بخش ویژه سوگواره برون‌مرزی مطبوعات در اربعین حسینی(ع) با بسیج رسانه

پارسا با بیان اینکه طرح ملی زائرخبرنگار با مشارکت بیش از دوهزار نفر از زائران اربعین حسینی (ع) توسط سازمان بسیج رسانه گیلان اجرایی می‌شود، افزود: زائر خبرنگاران در ب، حسینی (ع) شرکت می‌کنند.

به گزارش صفیر گیلان،مهدی پارسا ظهر امروز در نشست ستاد اربعین اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: ۴۵ خبرنگار گیلانی امسال به کربلا و نجف اعزام می‌شوند و پیش‌بینی می‌کنیم با اجرای طرح زائر خبرنگار بیش از هشت هزار اثر با موضوع پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی (ع) در رسانه‌های استانی، منطقه‌ای و ملی گیلان منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح ملی زائرخبرنگار با مشارکت بیش از دوهزار نفر از زائران اربعین حسینی (ع) توسط سازمان بسیج رسانه گیلان اجرایی می‌شود، افزود: زائر خبرنگاران در ب، حسینی (ع) شرکت می‌کنند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به نحوه برگزاری این سوگواره تصریح کرد: سوگواره برون‌مرزی مطبوعات حسینی (ع) به میزبانی رشت برگزار می‌شود که فراخوان این سوگواره توسط دبیرخانه به‌زودی اعلام می‌شود.

پارسا با بیان اینکه اختتامیه سوگواره دی‌ماه امسال برگزار می‌شود گفت: خبرنگاران رسانه‌های فارسی‌زبان، عربی و انگلیسی که در کشور منتشر می‌شود می‌توانند در سوگواره مطبوعات حسینی (ع) شرکت کنند.

وی با اشاره به اعزام کاروان خبری گیلان به همایش پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) بیان کرد: این کاروان ۱۵ ویژه‌برنامه رسانه‌ای را در سه شهر عراق اجرایی می‌کند و نمایشگاه عکس اربعین را نیز در دستور کارداریم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

به گزارش صفیر گیلان؛پس از نصب دوربین تله ای در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاهمزگی تصاویر و فیلم یک قلاده خرس قهوه ای به همراه دو توله اش در مناطق جنگلی شهرستان شفت ثبت شد.

پ

image_2019_6_15-10_34_19_987_NOn
احمد سر گوراب
فلاحتی، مادر شهید
نماز فومن
نماز فلاحتی
قران محفل
image_2019_6_4-2_7_39_163_92u
رقعی شاعر
شفت
image_2019_5_31-4_41_31_324_6p1
صومعه سرا
فلاحتی استاندار