مشاهده مطلب

      ۰۷ مرداد ۱۳۹۸      0             28346      اخبار, ورزشی   Print This Post Print This Post
تیم شطرنج دانش اموزی

پایان مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان کشور

شطرنجبازان گیلانی قهرمان سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور

در این رقابت ها، تیم های گیلان، قم و خراسان رضوی عنوان های نخست رشته های: شطرنج، تنیس روی میز و بدمینتون را از آن خود کردند.
به گزارش صفیر گیلان، در سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور که به میزبانی گیلان در اردوگاه ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد، در مسابقات شطرنج دانش آموزان پسر کشور که با حضور ۲۶ تیم و ۱۳۰ شطرنج باز در ۷ دور به روش سوئیسی برگزار شد، تیم استان گیلان قهرمان این رقابت ها شد و تیم های اصفهان و همدان رتبه های دوم وسوم را از آن خود کردند. در بخش انفرادی امیر رضا پورآقا بالا از آذربایجان شرقی به عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات شناخته شد.

در رقابت های تنیس روی میز که با حضور ۲۶ تیم برگزار شد، در بخش تیمی استانهای قم، مرکزی و آذربایجان شرقی مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در بخش انفرادی مبین علیپور از آذربایجان غربی مدال طلا، سید محمد امین صمدی از تهران مدال نقره و ارشیا عنایت زاده از خوزستان و محمد جواد سهرابی از مرکزی نشان های برنز را از آن خود کردند. در قسمت دوبل تنیس روی میز هم پارسا نوروزی ( مازندران ) و سید علی سجادیان از قم مقام اول، ارشیا عنایت زاده و پوریا حیدرپور از خوزستان مقام دوم و سید محمد امین صمدی و پرهام اشرفی از تهران نشان برنز را به به دست آوردند. 

در رشته بدمینتون تیم های خراسان رضوی، فارس و زنجان و یزد به ترتیب عناوین اول تا سوم ( مشترک ) تیمی را کسب کردند. در قسمت انفرادی محمد زرچی از خراسان رضوی، علی حیاتی از کرمانشاه و نیما خدایاری از زنجان و امیر رجب لو از گلستان( مشترک) به ترتیب مقام های  اول تا سوم را به دست آوردند. در بخش دوبل بدمینتون محمد رضا مینا و رضا شعیب پیشه از فارس رتبه اول، عرفان قربانی و اشکان رمضانپور از مازندران رتبه دوم و علی مهدی نیا، احمد رضا شعبانی از مازندران و عرفان محیطی و یاسین طلایی از یزد مقام های سوم مشترک را از آن خود کردند.

همچنین تیم های: آذربایجان شرقی در رشته بدمینتون، بوشهر در رشته تنیس روی میز و استان البرز در رشته شطرنج جام اخلاق این مسابقات را بالای سر بردند.  

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا