مشاهده مطلب

      ۲۲ مرداد ۱۳۹۸      0             28672      اخبار   Print This Post Print This Post
راهها

بخت شاهی تاکید کرد؛

حفظ و نگهداری حریم راهها خط قرمز راهداری /آشکار سازی ۲۱ نقطه پر حادثه محور اسالم به خلخال

بخت شاهی حفظ و نگهداری حریم راهها را خط قرمز راهداری دانست و گفت: در حوزه راهها شهرستان تالش حدود 165مورد گشت حریم راهها انجام شده که با دستور مقام قضایی 11 مورد ساخت و ساز غیر مجاز و 442مورد تابلوهای تبلیغاتی در راهها این استان جمع آوری و 1 مورد قلع و قمع گردیده است.

به گزارش  صفیر گیلان،اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان ضمن اعلام این خبراظهار داشت:شهرستان تالش ازجمله شهرستانهایی است که ازلحاظ شرایط جغرافیایی منطقه و تعداد روستاها در آن جزو محورهای پر رفت وآمد بوده، لذا ایمن سازی و بهسازی راههای ارتباطی این شهرستان از جمله فعالیت های مهم این اداره می باشد.
بخت شاهی تصریح نمود: این اداره در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه بهسازی و ایمن سازی راههای تحت پوشش خود اقدامات گسترده ای در دستور کار خود داشته که از جمله آنها می توان به پروژه های راه های روستایی خطبه سرا به شاه میلرزان، محورروستایی وگردشگری گیسوم و محور روستایی کنده سر و هنده کران به طول ۷ کیلومتر اشاره کرد.
بخت شاهی حفظ و نگهداری حریم راهها را خط قرمز راهداری دانست و گفت: در حوزه راهها شهرستان تالش حدود ۱۶۵مورد گشت حریم راهها انجام شده که با دستور مقام قضایی ۱۱ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و ۴۴۲مورد تابلوهای تبلیغاتی در راهها این استان جمع آوری و ۱ مورد قلع و قمع گردیده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تالش آشکارسازی ۲۱ نقطه پر حادثه محور اسالم به خلخال را یادآور شد و تصرح کرد: تعمیر و بازسازی۲۲۱ متر گاردریل، رنگ آمیزی ۶۳ موردسرعت کاه درمحور های رفت و برگشت تالش به آستارا وتالش به رضوانشهر و همچنین خط کشی ۷ کیلومتر راههای فرعی و اصلی و ۳۷۰۴ متر مربع لکه گیری از جمله اقدامات مهم راهداران سخت کوش تالش می باشد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

photo_2019-12-08_18-31-52
فرماندار شفت
محسنی
اربا دوشاب
تجمع بزرگ بسیجیان فومن
photo_2019-11-26_10-47-50 (1)
916838_orig
راسته کنار
امامزاده ابراهیم  محسنی
57d0b1db-cdb8-4e3f-841a-9b7556e2d3f5
تشییع مهندس میرزایی  نماینده
13 ابان فومن