مشاهده مطلب

      ۰۶ شهریور ۱۳۹۸      0             29085      اخبار, فرهنگی و اجتماعی, گزارش تصویری   Print This Post Print This Post
IMG-20190828-WA0021

با حضور فرماندار شهرستان رشت صورت پذیرفت؛

ده طرح کشاورزی و راه سازی درکوچصفهان به بهره برداری رسید

در پنجمین روز از هفته دولت، در بخش کوچصفهان، با حضور فرماندار شهرستان رشت تعدادی پنج پروژه در حوزه راه و کشاورزی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش صفیر گیلان، رشت، در پنجمین روز از هفته دولت، با حضور میر شمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت و هیئت همراه، سه پروژه آسفالت راه روستایی در بخش کوچصفهان، شامل راه روستایی روستاهای برکاده بالا و لاله دشت با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیون تومان و همچنین روستای جیرسرا به طول سه کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان، مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین پروژه آسفالت راه روستایی روستای علیسرا، با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان در بخش کوچصفهان با حضور معاونین فرماندار و دیگر هیئت همراه افتتاح گردید.

خاطرنشان می گردد در بخش کوچصفهان ۱۱ پروژه با نظارت بنیاد مسکن و با اعتبار چهار میلیارد تومان، در هفته دولت، به بهره برداری رسیدند.

همچنین امروز کارخانه برنجکوبی گیلان مدرن، در روستای پشکه بخش کوچصفهان، با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ده نفر، مورد بهره برداری قرار گرفت.

طرح تجهیز اراضی روستای شیرایه در بخش کوچصفهان با مساحت۸۰ هکتار و اعتبار ۵۴۶ میلیون تومان، از دیگر پروژه هایی بود که مورد مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح و بهره‌برداری از دو پروژه شهرداری لولمان در بخش کوچصفهان، شامل پروژه بلوار پارک ساحلی با اعتبار یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان و پروژه بلوار شهید میرزایی با اعتبار ۷۸۰ میلیون تومان صورت پذیرفت. خاطرنشان می گردد پروژه بلوار شهید میرزایی، با همکاری شهرداری لولمان و اداره راهداری، انجام پذیرفته است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فرماندار شفت
محسنی
اربا دوشاب
تجمع بزرگ بسیجیان فومن
photo_2019-11-26_10-47-50 (1)
916838_orig
راسته کنار
امامزاده ابراهیم  محسنی
57d0b1db-cdb8-4e3f-841a-9b7556e2d3f5
تشییع مهندس میرزایی  نماینده
13 ابان فومن
13 ابان فومن