- صفیر گیلان - http://safiregilan.ir -

تجلیل از ۹ تعاونی برتر /فعالیت ۳۰۸ شرکت تعاونی با ۳۰۰۶۰ نفرعضو در شهرستان شفت

اختصاصی/صفیر گیلان؛ به مناسبت هفته تعاون،پیش از ظهر امروز پنج شنبه (۹۸/۶/۱۴ )همایش تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان شفت با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، حجت الاسلام و الاسلام افتخاری نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، اسماعیل زاده مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل ، لطیفی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شفت ، روسای اداری ستادی و شهرستانی، و تعاونگران در سالن اجتماعات ارشاد شهرستان شفت برگزار شد.

 حسین لطیفی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفتدر این مراسم با خوش آمدگویی وتبریک هفته تعاون به مدعوین گفت : شهرستان شفت ۳۰۸ شرکت تعاونی با سرمایه ای بالغ بر ۳۸۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و ۳۰۰۶۰ نفرعضو دارد و در این شهرستان تمامی افراد عضو شرکت تعاونی سهام عدالت می باشند.

لطیفی با اشاره به اینکه در شهرستان شفت از طرح های روستایی ، عشایری و سامانه کارا به ۱۶۰ طرح بالغ بر ۱۰میلیارد و ۵۶۱ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده گفت:این تسهیلات منجر به اشتغال زایی ۳۱۲ نفر شده است.

وی همچنین افزود : در جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استانی که در استانداری گیلان برگزار شد ازاین شهرستان  خانم عطیه روشنفکر در زمینه صنایع دستی و سفال گری ساکن روستای جیرده شفت تجلیل به عمل آمد.

 

در پایان این مراسم از ۹ تعاونی برتر ، ۶ کارآفرین برتر و ۳ کارگر نمونه تجلیل به عمل آمد.