مشاهده مطلب

      ۱۸ شهریور ۱۳۹۸      0             29427      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
محسنی فرماندار شفت

فرماندار شفت :

تجربه‌های سخت دفاع مقدس با ذائقه جدید به نسل جوان منتقل شود/در کنار عزاداری ها ، فلسفه نهضت عاشورا تبیین گردد

محسنی با بیان اینکه دستگاه های ذیربط در تدوین برنامه های دفاع مقدس در شهرستان شفت باید به ذائقه نسل جوان توجه ویژه نمایند تصریح نمود:
به گزارش صفیر گیلان، محمدرضا محسنی در نشست شورای اداری شهرستان شفت با اشاره به فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت : در کنار عزاداری برای امام حسین(ع) و یارانش باید فلسفه نهضت عاشورا به خوبی تبیین گردد .

وی با بیان اینکه ولایت پذیری حضرت اباالفضل(ع) از امام زمان خویش درس تاسوعا و آزادگی درس عاشورای حسینی است افزود : فکر سالم و عمل صالح نتیجه تقید به ائمه اطهار است .
فرماندار شفت با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس در پایان شهریور ماه جاری اذعان داشت : در طول ۸ سال دفاع مقدس با تکیه بر ارزش ها و تعالیم دینی از کشور خود دفاع نمودیم و اقتدار و امنیت امروز ایران مرهون جانفشانی های شهدا ، رزمندگان و صبر و استقامت خانوادهای شهدا ، ایثارگران و جانبازان است .
وی با بیان اینکه دستگاه های ذیربط در تدوین برنامه های دفاع مقدس در شهرستان شفت باید به ذائقه نسل جوان توجه ویژه نمایند تصریح نمود: بخشداران ، شهرداران و دهیاران در تمهید مقدمات برنامه ها معاضدت لازم را معمول نمایند .
محسنی در بخش دیگری از سخنان خود به بازگشایی مدارس در مهر ماه اشاره و اذعان داشت : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بخاری های نفتی تمامی مدارس باید تا قبل از آغاز بازگشایی مدارس و فصل سرما جمع آوری و با سیستم های ایمن جایگزین شوند .
وی پیاده روی اربعین را یک حرکت نرم و برنامه راهبردی برای جمهوری اسلامی و نمایش اتحاد کشورهای منطقه برشمرد و گفت : مسوولین در برپایی موکب شهرستان شفت در کربلا و برنامه های فرهنگی باید معاضدت لازم را داشته باشند .
مقام عالی دولت در شفت در ادامه به اجرای پروژه بهسازی و تعریض محور ملاسرا-شفت اشاره و خواستار همکاری بیش از پیش شورای اسلامی شهر و شهرداری شفت در آزادسازی حرایم این راه شد و بر لحاظ نمودن حقوق مردم در این راستا تاکید کرد .
وی با بیان اینکه مبلغ ۱۳ میلیارد تومان تنها اعتبارات تملک دارایی است افزود : برای شهرستان در سال ۹۸ اعتبارات ملی و استانی خوبی پیش بینی شده است.
محسنی در ادامه با بیان اینکه در سال جاری برای شهرداری شفت بالغ بر یک میلیارد تومان و برای شهرداری احمدسرگوراب بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است افزود : اصلاح شبکه فرسوده آبرسانی در اولویت برنامه آبفا قرار گیرد .

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده
شرکت گاز فومن
22 بهمن فومن
برف راهپیمایی 22 بهمن
t3_1581278251_947126_orig
کودک
photo_2020-02-08_07-21-13برق
11197626-28d6-4493-a9c8-b40a328e4899