مشاهده مطلب

      ۱۱ مهر ۱۳۹۸      0             29760      اخبار, ورزشی   Print This Post Print This Post
داماش-استادیوم-ستاره-یورو

مشکلات مالی خط قرمزی بر تیم داری،

انصراف مدیران از تیم داری در داماش تا واگذاری داماش به اداره کل ورزش و جوانان گیلان

مدیرعامل داماش گیلان در نامه‌ای خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از ادامه تیم‌داری انصراف داده و مدیریت این تیم را به اداره کل ورزش و جوانان گیلان واگذار کرد.

صفیر گیلان؛پس از اعتصاب دو روزه بازیکنان داماش و عدم حضور در تمرینات به دلیل مشکلات مالی و عدم دریافت مطالباتشان، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در نامه‌ای خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از ادامه تیمداری انصراف داد.

متن نامه به شرح ذیل است:

مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان

سرکار خانم بخشی

با اهداء سلام و تحّیت

احتراماً خاطر عالی را مستحضر می‌دارد، باشگاه داماش گیلانیان با کادر مدیریتی فعلی از سال ۱۳۹۵ مسئولیت هدایت و مدیریت این تیم را برعهده‌گرفته و بر خود تکلیف و وظیفه دانست که با سرمایه‌گذاری شخصی، دین خود را به فوتبال استان، جوانان علاقه‌مند، پرشور و عاشق این تیم ادا نماید و در این مسیر پرتلاطم از هیچ کوششی دریغ ننمود. بر اتفاقات این باشگاه آگاه و مطلعید که در دیدار پلی‌آف چگونه با ناداوری زحمات چندساله کلیه اعضای باشگاه را هدر دادند تا این باشگاه مجبور گردد بنا به قول و تعهدی که به آن پایبند بود و خود را اخلاقاً در برابر مردم و جوانان این شهر و بازیکنان و کادر فنی مسئول می‌دانست با صرف هزینه چندمیلیاردی امتیاز لیگ یک را خریداری نماید. همگان شاهد بودند که در فینال جام حذفی فوتبال ایران و بعد از آن چگونه با این باشگاه و مدیران آن برخورد شد و عوض دلجویی و عذرخواهی، مدیران آن با محرومیت از حضور در ورزشگاه‌ها و جرائم نقدی مواجه گردیدند. اهالی فوتبال گیلان یادشان نرفته است که قبل از در اختیار گرفتن این تیم و خرید امتیاز ره پویان رضوانشهر این باشگاه چه وضعیتی داشت و امروز باهمت مدیران و اعضای هیات مدیره و تحمل مشقت‌های فراوان این تیم از لیگ دو به لیگ یک ارتقاء یافت و حضور در لیگ برتر در فصل آینده هم دور از انتظار این باشگاه نخواهد بود. علی‌ای‌حال باکمال تأسف مشکلات مالی باعث اعلام انصراف گردید تا با بررسی تمامی عوامل و جهات، رسماً اعلام نماییم که دیگر قادر به ادامه و صرف هزینه جهت این مجموعه نیستیم و تحمیل مصائب از مرز توان گذشته است. لازم به یادآوری است که باشگاه داماش گیلانیان در فصل گذشته نسبت به تعهدات مالی خود در قبال کلیه اعضای تیم تمام و کمال ایفای دین نموده و در فصل جاری دیگر توان پرداخت تعهدات قراردادی اعضای تیم و هزینه‌های جاری از عهده مدیران این تیم خارج است.

با عنایت به توضیحات ارائه گردیده و تا تعیین و تکلیف نهایی در خصوص انتقال این تیم به متقاضیان، کلیه تصمیمات مقتضی و نحوه اداره و مدیریت و با رعایت غبطه و صلاح این باشگاه و فوتبال استان، از تاریخ امضاء این مرقومه به اداره کل ورزش و جوانان گیلان محول می‌گردد.

فلذا با عنایت به اینکه موضوع یادشده از موارد سریع الامور می‌باشد ضرورت مکتوبات اوامر و تصمیمات آن مقام عالی ورزش استان را عاجل می‌داند و امید است از بذل‌توجه و عنایت خاصه‌ای که همواره به این باشگاه و مدیران آن داشته‌اید، این مهم با مدیریت مدبرانه سرکار عالیه به‌دوراز تبعات اجتماعی و بر هم خوردن نظم عمومی فوتبال استان سرانجام پذیرد.

محمدمهدی الطافی

مدیرعامل

رونوشت:

۱_ استاندار محترم گیلان جناب آقای دکتر ارسلان زارع جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۲_معاونت محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان جناب آقای دکتر محمود قاسم نژاد جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۳_ فرماندار محترم شهرستان رشت جناب آقای دکتر میر شمس مؤمنی زاده جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۴_ریاست محترم هیات فوتبال استان گیلان جناب آقای قربانعلی الماسخاله جهت استحضار و اقدامات لازم

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف