مشاهده مطلب

      ۱۹ آذر ۱۳۹۸      0             31661      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
photo_2019-12-10_04-27-53

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان

استارتاپ ها، کسب‌ و کارهای نوپای موفق گیلان دربیستمین نمایشگاه پژوهش

بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان از روز سه شنبه در افزون بر ۳۰ غرفه با بیش از ۳۰۰ طرح فناوری ثبت شده با هدف ارائه و معرفی دستاورهای پژوهشی در سالن سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گشایش یافت.

اختصاصی/صفیر گیلان؛رئیس پارک علم و فناوری گیلان و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان در حاشیه افتتاح بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حضور مرکز نوآوری صنایع خلاق و طرح های مرتبط در این باره برای اولین بار در این نمایشگاه افزود: مرکز نوآوری صنایع خلاق فعال در زمینه مباحثی از جمله گردشگری، تولیدمحتوی، انیمیشن ، طراحی  ظرفیت بسیار خوبی برای گیلان است.

علی باستی به حضوره استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای موفق گیلانی  که بیش از ۱۰ استارتاپ است اشاره و افزود: : در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان طرح های منتخب اجرا شده دانش آموزی نیز به نمایش گذاشته شده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان بیان داشت: برگزاری تورهای بازدید گروهی دانش آموزی و دانشجویی از نمایشگاه، برگزاری کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی، ارائه نیازهای فناورانه صنعت چای و فندق از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

برندسازی اسم نمایشگاه (gilexp) و رونمایی از صندوق نوآوری و شکوفایی از جمله دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان شد.

بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان از روز سه شنبه در افزون بر ۳۰ غرفه با بیش از ۳۰۰ طرح فناوری ثبت شده با هدف ارائه و معرفی دستاورهای پژوهشی در سالن سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گشایش یافت..

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

ورزشگاه تختی صومعه سرا