مشاهده مطلب

      ۱۹ آذر ۱۳۹۸      0             31673      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
ملکی نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی گیلان

سازش ۷۳ درصد از پرونده های مراکز مشاوره و مددکاری گیلان

فرمانده انتظامی گیلان گفت: ۷۳ درصد پرونده های ارجاعی امسال به مراکز مشاوره و مددکاری نیروی انتظامی گیلان صلح و سازش شده است.

به گزارش صفیر گیلان/سردار عزیزالله ملکی با اشاره به ارجاع ۳ هزار و ۳۴۱ پرونده به مراکز مشاوره و مددکاری گیلان، اظهار کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۴۵۶ پرونده معادل ۷۳ درصد با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری انتظامی گیلان به صلح و سازش منجر شد.

وی با بیان اینکه امسال پرونده ۷ هزار و ۴۰۱ نفر به مراکز مددکاری و مشاوره کلانتری‌های گیلان فرستاده شده است، افزود: از این تعداد هزار و ۵۹۷ پرونده به مرکز مشاوره و ۵ هزار و ۸۰۴ پرونده دیگر نیز به دوایر مشاوره کلانتری‌ها فرستاده شد که طرفین دعوا از خدمات مشاوره رایگان بهره‌مند شدند.

فرمانده انتظامی گیلان گفت: مشاوره خانوادگی، فردی، تربیتی، تحصیلی، روانی، شغلی، اقتصادی، ازدواج، تحصیل، حقوقی و روانشناختی، خدماتی است که به صورت رایگان در مراکز و دوایر مشاوره کلانترهای استان ارائه می ‌شود.

سردار ملکی هدف از تأسیس مراکز مشاوره را ایجاد رابطه نزدیک و صمیمی همراه با اعتماد بین مردم و پلیس، شناسایی ریشه ‌ها و زمینه‌های بروز رفتارهای ناهنجار و بزهکارانه، کاهش بار نیروی انتظامی و قضائی پلیس و مشکلات اجتماعی مردم است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.