مشاهده مطلب

      ۲۸ آذر ۱۳۹۵      1             675      اخبار, گزارش   Print This Post Print This Post
%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c1

قائم مقام حمل و نقل همگانی شهرداری فومن گفت:

حمل و نقل مسافر بدون مجوز از دستگاهای مربوطه خلاف مقررات است/به زودی خودروهای شخصی حمل مسافر در داخل شهر فومن با همکاری پلیس راهور جمع آوری می شود

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از فومن جعفرزاده قائم مقام حمل و نقل همگانی شهرستان فومن با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی رانندگان عمومی پلاک ع(رشت-فومن) از مد تها پیش مطرح بوده گفت:این در حالی است که تعداد زیادی از رانندگان شخصی بدون هیچ گونه موانعی با ایجاد گره ترافیکی در داخل شهر فعالیت دارند.

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از فومن جعفرزاده قائم مقام حمل و نقل همگانی شهرستان فومن با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی رانندگان عمومی پلاک ع(رشت-فومن) از مد تها پیش مطرح بوده گفت:این در حالی است که تعداد زیادی از رانندگان شخصی بدون هیچ گونه موانعی با ایجاد گره ترافیکی در داخل شهر فعالیت دارند.
امروز در شهر فومن و در ورودی شهر در خیابان امام شاهد حضور خودروهای پلاک عمومی ع (رشت،فومن)و نیز تاکسی های حمل شهروندان داخل شهر و تعدادی ماشینهای حمل مسافران به روستای گو شلوندان که هر سه نوع وسیله نقلیه در ورودی شهر و خیابان اصلی در جلوی بانک ملی خود نمایی و باعث شده تا شهروندان هر لحظه شاهد درگیری بین این رانندگان و نیز مشکل تردد بوده و مسافر سر در گم در بین ماشینهای مختلف باشد .
برای روشن شدن این موضل شهری در حمل و نقل از مسئول حمل و نقل شهرستان خواستیم تا بیشتر موضوع را برای ما و شهروندان توضیح دهد که ایشان افزودند: از مدتها پیش موضوع مشکلات معیشتی رانندگان عمومی پلاک ع در جلسات مختلف توسط مسئول امور حمل و نقل و پایانه ها مطرح بوده است.
جعفرزاده با اشاره به اینکه رانندگان عمومی پلاک ع (فومن-رشت ) با دارا بودن کارت هوشمند و بیمه سر نشین و دیگر مدارک لازم و با توجه به اینکه تنها منبع درآمد شان حمل و نقل مسافر می باشد گفت: این رانند گان به نداشتن مسافر و اینکه جمع کثیری از رانندگان شخصی بدون هیچ گونه موانعی در داخل شهر و ورودی شهر با ایجاد گره های ترافیکی همچنان فعالیت دارند و مسافران را در داخل شهر برای رشت انتقال و در نتیجه مسافر تمایلی به ایستگاه امدن نخواهد داشت اعتراض دارند.
جعفرزاده قائم مقام حمل و نقل شهرستان فومن تصریح کرد؛این موضوع به دفعات در کمیته مربوطه رسیدگی و در نهایت مقرر شد،تعداد دو دستگاه خودروی عمومی پلاک ع به صورت موقت و نوبتی در خیابان امام خمینی (ره)رو بروی بانگ رفاء مستقرو به حمل مسافر اقدام و در عوض خودروهای شخصی با همکاری و مساعدت پلیس محترم راهور از آن مکان جمع آوری گردند.
این مسئول با اشاره به اینکه سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری فومن هیچ گاه بدون هماهنگی با مراجع زیربط و دریافت مجوزهای لازم اقدام به اجرای امور ننموده و نمی نماید گفت:آن چه در سطح شهر برای بهبود تردد و روان سازی ترافیک انجام می پذ یرد یقینا پس از جلسات متعدد و کار کارشناسی شده و کسب مجوزهای لازم با در نظر گرفتن خیر و صلاح شهروند ان صورت می گیرد.
جعفرزاده همکاری و مساعدت عزیزان راهنمایی و رانندگی را در به حداقل رساندن مشکلات بسیار موثر خواند و گفت:حمل و نقل مسافر بدون مجوز های لازمه خلاف مقررات بوده و افراد می توانند نسبت به حمل و نقل اعم از درون شهری و برون شهری از دستگاهای مربوطه مجوز لازم را دریافت نمایند.
وی افزود: دریافت مجوز های لازمه توسط رانندگان حمل و نقل مسافربری می تواند در صورت وقوع حوادث و سوانح احتمالی کمک کند زیرا از پوشش کامل

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده