مشاهده مطلب

      ۰۴ مهر ۱۳۹۶      0             9912      اخبار, خبرهای ویژه, سیاسی   Print This Post Print This Post
97675

وزیر کشور در گیلان؛

تغییرات استانداران در مناطق موجب گردش مدیریت و انتقال تجربیات می شود

وزیر کشور با بیان اینکه دولت برنامه های زیادی برای توسعه استان گیلان دارد گفت: استاندار جدید طرح های نیمه تمام را به اتمام رسانده و طرح ها و پروژهای جدیدی را هم ب هاجرا در آورد.

 

به گزارش صفیر گیلان، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در جریان سفر به استان گیلان با حضور در محل دفتر نماینده ولی فقیه در این استان با آیت الله زین العابدین قربانی دیدار و گفت وگو کرد.

وی در ابتدای این دیدار طی سخنانی با ابلاغ سلام رئیس جمهوری به ایشان گفت:در دوره جدید و در دولت دوازدهم تصمیم بر آن شده که جابجایی هایی در سطح استانداران داشته باشیم به گونه ای که با این تغییرات امکان انتقال تجربیات استانداران در مناطق مختلف فراهم شده و موجب گردش مدیریت و انتقال این تجربیات شود تا استانداران در محیط های مختلف بتوانند ایفای نقش بهتری داشته باشند.

دکتر رحمانى فضلى با بیان اینکه تغییر استانداران بر اساس ارزیابی عملکرد چهار ساله آنها انجام می گیرد و همچنین قصد داریم از تجربیات این دوستان در دیگر استانها به منظور بهبود وضعیت استانها بهره مند شویم گفت: آقای نجفی استاندار سابق این استان نیز موفقیت های چشمگیری داشتند که این موفقیت ها در وهله اول به دلیل توانمندی های ایشان و در وهله دوم داشتن همکاری های بسیار خوب در سطح استان تحت راهنمایی های جنابعالی بوده است زیرا اگر همراهی و همکاری نباشد نمی توانیم حرکت موفقی داشته باشیم که خوشبختانه استان گیلان نیز در این زمینه نمونه بوده است.

دکتر رحمانى فضلى بیان کرد: دولت برای توسعه این استان برنامه های بسیار زیادی دارد همچنین طرح و پروژه های زیادی در دوره آقای نجفی دراین استان آغاز شده که باید آقای سالاری آنها را به پایان برساند وهمچنین باید طرح ها و پروژهای جدید را آغاز کند و انجام دهد و برای مردم به یادگار بگذارد./ایلنا

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده