امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 10085
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 07 مهر 1396 - 12:18 | 3970 بازدید | ارسال توسط :

آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان آور ، ۱۲۵ شماره ای آشنا برای حادثه دیدگان/آتشنشانان نمونه واقعی خدمت صادقانه و بی ادعا هستند

به گزارش صفیر گیلان؛رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شغل پرخطر آتشنشانی نمایانگر خدمت صادقانه و بی ادعایی مردانی است که همواره در تمامی حوادث و اتفاقات نامشان شنیده می شود.  سید امیر حسین علوی  با تبریک به مناسب هفتم مهر ماه روزآتش نشانی و ایمنی اظهار کرد: آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان […]

آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان آور ، ۱۲۵ شماره ای آشنا برای حادثه دیدگان/آتشنشانان نمونه واقعی خدمت صادقانه و بی ادعا هستند

به گزارش صفیر گیلان؛رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شغل پرخطر آتشنشانی نمایانگر خدمت صادقانه و بی ادعایی مردانی است که همواره در تمامی حوادث و اتفاقات نامشان شنیده می شود.
 سید امیر حسین علوی  با تبریک به مناسب هفتم مهر ماه روزآتش نشانی و ایمنی اظهار کرد: آتش نشانی از مشاغل سخت و زیان آور است و ۱۲۵ شماره ای آشنا برای حادثه دیدگان می باشد.
وی با اشاره به علت نامگذاری هفتم مهر بنام روز آتشنشانی و ایمنی تصریح کرد: در هفتم مهرماه سال ۵۹ زمانی که دشمن بعثی پالایشگاه آبادان را مورد حمله هوایی قرار داد آتش نشانان شهرهای اطراف به منظور مهار آتش به سمت پالایشگاه رفتند و در حین عملیات خاموش کردن آتش ، مجددا هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه کردند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان شد.
علوی با اذعان به اینکه باید امکانات پیشرفته در اختیار آتش نشانان قرار بگیرد بیان کرد: متاسفانه در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته به امکانات و شرایط اقتصادی مناسب برای آتش نشانان کمتر توجه شده است .
رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: شورای پنجم رشت نسبت به آتش نشانان نگاه حمایتی دارد ودراین راستا در تلاشیم تا با خرید امکانات مورد نیاز سازمان آتشنشانی یاریگر تلاشگران این عرصه باشیم.
انتهای پیام

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد