امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 969
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : 10 دی 1395 - 23:28 | 2359 بازدید | ارسال توسط :

آخرین وضعیت پیوستن بازیکن مورد علاقه برانکو به پرسپولیس

  به گزارش صفیر گیلان ، در روز‌های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و پیوستن او به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است وی با اشاره به ادعای یکی از رسانه‌های کرواسی مبنی بر فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی اظهار داشت: مسائل مطرح شده در مورد […]

آخرین وضعیت پیوستن بازیکن مورد علاقه برانکو به پرسپولیس

 

به گزارش صفیر گیلان ، در روز‌های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و پیوستن او به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است
وی با اشاره به ادعای یکی از رسانه‌های کرواسی مبنی بر فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی اظهار داشت: مسائل مطرح شده در مورد کریمی چه در رسانه‌های داخلی و چه خارجی فقط در حد گمانه‌زنی است و تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی که حالت رسمیت داشته باشد در مورد این بازیکن رخ نداده است.
مدیربرنامه‌های کریمی در مورد اینکه گفته می‌شود «چوک» مربی کروات پرسپولیس در کرواسی برای دریافت رضایت‌نامه کریمی از این باشگاه اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد و تأکید می‌کنم هر بحثی در این مورد مطرح شده فقط در حد گمانه‌زنی رسانه‌ها بوده است.
وی در این باره یادآور شد: در مورد کریمی به این نکته تأکید می‌کنم که این بازیکن با باشگاه دیناموزاگرب قرارداد دارد و هیچ صحبت رسمی هم در مورد جدایی‌اش از این باشگاه تا این لحظه مطرح نشده است. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ‌گونه درخواست رسمی برای جذب کریمی نداشته و فقط در رسانه‌های داخلی این موضوع به صورت گمانه‌زنی مطرح شده است. اگر هم به هر دلیل کریمی قرار باشد از باشگاه دیناموزاگرب جدا شود او به هیچ وجه قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و بسیار مصر است تا فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد