امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 50749
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, انزلی تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷ | 25 بازدید | ارسال توسط :
با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد

آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرک صنعتی شماره ۳ در منطقه آزاد انزلی

به گزارش صفیر گیلان از منطقه آزاد انزلی ؛با حضور دکتر سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور و مهندس اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان، عملیات اجرایی ساخت سومین شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی شروع شد. براین اساس عملیات اجرایی و تکمیل زیرساخت های […]

آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرک صنعتی شماره ۳ در منطقه آزاد انزلی

به گزارش صفیر گیلان از منطقه آزاد انزلی ؛با حضور دکتر سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور و مهندس اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان، عملیات اجرایی ساخت سومین شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی شروع شد.

براین اساس عملیات اجرایی و تکمیل زیرساخت های لازم در این پروژه که به مساحت حدود ۵۰ هکتار در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین و در جوار مسیر راه آهن ایجاد می شود بر عهده قرارگاه خاتم الانبیا بوده که در سه فاز احداث می شود.

بنابراین گزارش در فاز نخست ۳۷ هکتار از این شهرک صنعتی در یک دوره زمانی هجده ماه ساخته و به تولیدکنندگانی که طرح های توجیهی سرمایه گذاری آنها مورد تأیید سازمان منطقه آزاد انزلی قرار گرفته،تحویل می شود.

لازم به ذکر است در کنار بهره مندی از مزایا و معافیت های قانونی،امکانات لجستیکی،نمایشگاهی و بورس کالا در این منطقه برای تولیدکنندگانی که این شهرک را انتخاب می کنند؛اولویت سازمان منطقه آزاد انزلی حضور شرکت های دانش بنیان،صادرات محور و دارای ارزش افزوده بالا جهت صدور به بازارهای اوراسیا از مهمترین اولویت های این سازمان در سومین شهرک صنعتی بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور است که با بهره برداری از آن پهنه بندی صنعتی منطقه به دو برابر یعنی ۱۱۰ هکتار بالغ خواهد شد.

گفتنی است در این رویداد تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی،معاونین و مدیران دبیرخانه شورایعالی،اعضای هیأت مدیره و معاونین و مدیران سازمان بهمراه فعالین بخش خصوصی حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد