صفیر گیلان/مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آمادگی و پیش بینی تمهیدات لازم برای تامین برق پایدار این استان در روز انتخابات ریاست جمهوری خبر داد

صفیر گیلان/سعودصادقی خمامی اظهارداشت: همانند دوره‌های گذشته تمهیدات لازم برای تأمین برق شعبات اخذ رأی به جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است.

وی افزود: تمهیدات لازم برای ایمن سازی و تأمین برق مطمئن و پایدار در شعب اخذ رأی و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم در حوزه عملیاتی این شرکت اندیشیده شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تصریح کرد: مانورهای لازم و آماده به کاری ژنراتورهای برق اضطراری مراکز حساس مرتبط با زمان انتخابات طی روزهای گذشته انجام شده است.

خمامی افزود: انجام هماهنگی‌های لازم برای تأمین ژنراتور برق اضطراری برای مراکز شهرها و بخش‌های تابعه در استان و تأمین چند ژنراتور سیار نیز از دیگر اقدامات اینشرکت بوده است.

وی انتخابات پیش رو را از مهمترین وقایع سال جاری در کشور دانست و گفت: با همکاری سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها در این راستا وظیفه داریم تا بستر لازم جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر این انتخابات را فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در انتها تاکید کرد: هدف صنعت برق حضور گسترده و بدون دغدغه مردم در پای صندوق‌های رأی خواهد بود.