امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 6692
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396 - 16:43 | 2630 بازدید | ارسال توسط :

آمار امکانات و قابلیت‌های روستاها باید به صورت دقیق جمع‌آوری شود

به گزارش صفیر گیلان،حسین اسمعیل‌پور، فرماندار فومن در جلسه کمیته هماهنگی تهیه شناسنامه جامع روستاهای این شهرستان که در محل فرمانداری تشکیل شد، اظهار داشت: امکانات و قابلیت‌های روستاها باید جمع‌بندی شود. وی با بیان اینکه آمار روستاها باید به صورت دقیق جمع‌آوری شود، افزود: بهترین منبع جمع‌آوری اطلاعات در زمینه بهداشت و خدمات بهداشتی […]

آمار امکانات و قابلیت‌های روستاها باید به صورت دقیق جمع‌آوری شود

به گزارش صفیر گیلان،حسین اسمعیل‌پور، فرماندار فومن در جلسه کمیته هماهنگی تهیه شناسنامه جامع روستاهای این شهرستان که در محل فرمانداری تشکیل شد، اظهار داشت: امکانات و قابلیت‌های روستاها باید جمع‌بندی شود.

وی با بیان اینکه آمار روستاها باید به صورت دقیق جمع‌آوری شود، افزود: بهترین منبع جمع‌آوری اطلاعات در زمینه بهداشت و خدمات بهداشتی روستاها، خانه‌های بهداشت هستند.

فرماندار فومن با بیان اینکه در حوزه جمعیت باید خانه بهداشت محوریت کارها باشد، گفت: به عنوان مثال اگر بحران ریزگرد در شهرستان اتفاق افتاد باید تعداد دقیق بیماران قلبی روستاها را داشته باشیم تا آنها را از بحران نجات دهیم.

اسمعیل‌پور با اشاره به طرح تهیه شناسنامه برای روستاهای فومن به منظور توسعه و شناسایی ظرفیت، تصریح کرد: تهیه نقشه و شناسنامه روستاها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه نقشه‌های روستایی و شناسنامه‌ آنها می‌تواند ابزاری در خدمت توسعه هر چه بیشتر باشد، خاطرنشان کرد: با تهیه شناسنامه برای روستاها، توسعه یافتگی بیشتر خواهد شد و باعث ایجاد اشتغال، درآمد پایدار و جمعیت پذیری درنقاط روستایی می‌شود و روند مهاجرت به شهرها را کند می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد