به گزارش صفیر گیلان؛ وی ایران را همانند پرنده ققنوس خطاب کرد و تصریح کرد: ایران دارای دو بال است که یک بال قرمز همانند فرهنگ ایثار شهادت است و از تاسوعا و عاشورا شروع شده است و بال دیگر به رنگ سبز است که نشان مهدویت دارد. بال سبز منتظر منجی است و پرنده […]

به گزارش صفیر گیلان؛ وی ایران را همانند پرنده ققنوس خطاب کرد و تصریح کرد: ایران دارای دو بال است که یک بال قرمز همانند فرهنگ ایثار شهادت است و از تاسوعا و عاشورا شروع شده است و بال دیگر به رنگ سبز است که نشان مهدویت دارد. بال سبز منتظر منجی است و پرنده ققنوس دارای زره ولایت است  و اگر بخواهید پرنده را به زانو در بیاورید قبل از اینکه بال‌های آن را قطع کنید باید زره را از تن بیرون بیاورید.

فرزاد اسماعیلیبه گزارش صفیر گیلان به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان ، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی عصر پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای خیابان شهید رجایی و شهدای گمنام در مسجد صاحب‌الزمان(عج) بلوار شهدای گمنام رشت با بیان اینکه به‌عنوان سرباز آمده‌ام تا گزارشی را ارائه کنم، اظهار داشت: گزارشی می‌دهم که چه اتفاقاتی در فضا و هوا می‌افتد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه از رشادت‌های جانبازان آموختیم چگونه زندگی کنیم تصریح کرد: برخی از وقایع مهم در دنیا در ذهن مردم ماندگار است.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از افراد سن آن‌ها به ۴۰ یا ۵۰ رسیده است ولی در ذهن آنها بسیاری مطالب از گذشته به یاد مانده است افزود: کودتای مرداد ۳۲ در ذهن بسیاری از جوانان ایران که آن زمان هنوز به دنیا نیامده بودند به جای مانده است! وقایع بد و خوب در ذهن مردم باقی می‌ماند و مردم ما از یادشان نمی‌رود که چگونه موزیانه آمدند تا از فضاهای ایران استفاده  کنند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با اشاره به واقعه ایرباس که در مرداد ۶۷ اتفاق افتاد و در آن ۲۹۹ نفر مظلومانه شهید شدند تصریح کرد: آمریکا ابرقدرت نیست بلکه ابر شیطان است و هیچ وقت کارهای او از ذهن مردم ما پاک نمی‌شود، باید با رای مردم و برای مردم خدمت کرد و خاطرات بد هیچ وقت از ذهن مردم پاک نشده و به‌دست فراموشی سپرده نمی‌شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه همانطور که وقایع بد هیچ‌وقت از ذهن مردم پاک نمی‌شود وقایع خوب نیز همانند انقلاب اسلامی نیز از ذهن مردم پاک نمی‌شود افزود: انقلاب مردمی از ذهن‌ها پاک نمی‌شود چون مردمی بود، انقلاب اسلامی حاصل وحدت و مودت بین مردم و امام مردم بود و حاصل کارخانه آدم سازی و انسان سازی، شهدای مدافع حرم گیلان و سایر شهدای مدافع حرم هستند.

وی با بیان اینکه برخی شهدا بعد از اتمام جنگ متولد شدند و نه جنگ و نه امام(ره) را ندیدند اما می‌دانستند شهادت در راه اسلام و در راه مهدویت است افزود: ایران اسلامی از همه اقشار شهید داده است و این شهیدان سربازان امام زمان (عج) هستند. اینکه دفاع ایران نیز مقدس بود چون خواست مردم علیه ائتلاف جهانی بود، در ابتدای جنگ حتی سیم خاردار هم نداشتیم ولی دشمن تا بن دندان مسلح بود.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه بیش از ۳۷ کشور علیه ایران ائتلاف کردند و این برای همیشه در ذهن مردم باقی می‌ماند اظهار داشت: شهدای حرم پهلوانان جمهوری اسلامی ایران هستند و هرگز از ذهن جوانان ما پاک نمی‌شوند. چنانچه وضعیت زندگی در دنیا نابه‌سامان و سخت است و در ایران هم چنین است و مردم ایران و به‌ویژه گیلان در ۲۲ بهمن ثابت کردند دارای پتانسیل بالایی هستند و باید از این پتانسیل‌ها به‌خوبی استفاده شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه امام (ره) فرمود “آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند” و تا به امروز نیز نتوانست افزود: آمریکا با صدام دست و سلام داد و بعد از چند سال در زیر زمین وی را دستگیر کرد و کشت.

امیر اسماعیلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند “افرادی که دست‌های چدنی و آهنی دارند ولی دستکش مخملی به‌دست می‌کنند، دست دادن با آنها جایز نیست” تصریح کرد: مردم ایران رابطه با آمریکا را پذیرا نیستند. بسیاری از کشورها به‌دلیل سیاست‌های نیکسون به خاک و خون کشیده شدند و نیکسون با هیچ کشوری جنگ نکرد ولی فرهنگ بسیاری از کشورها را نابود کرد.

وی با بیان اینکه با چنین خونخوارانی رابطه برقرار کردن جایز نیست چگونه باید جواب خانواده شهدا را داد تصریح کرد: با گرگ نباید سازش کرد بلکه باید دندان‌های او را کشید و او را نابود کرد.

امیر اسماعیلی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی با کسی سر جنگ ندارد ولی اجازه نمی‌دهیم کسی به کشور ما تعارض کنند افزود: صدام با دستکش‌های مخملی و دست‌های چدنی از بین رفت.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه پهپاد آرکی یو ۱۷۰ که تنها دانش دشمن بود در شرق کشور اسیر شده و امروز تکنولوژی این پهپاد در اختیار نیروهای ایران است تصریح کرد: استکبار غول نیست بلکه غول‌نما است. چنانچه هواپیمای جاسوسی هرمس رژیم صهیونیستی در قلب کشور اسیر و متلاشی شد، بنابراین دشمن هیچ زمانی نمی‌تواند جمهوری اسلامی را به هراس بیندازد چون پاسخ ما به دشمنان قاطعانه و کوبنده است.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه تاکنون هیچ سیستمی از کشوری خریداری نشده است و تمامی این سیستم‌ها به خواست ملت ایران و از پول ملت ایران است اظهار داشت: سیستم راداری ایران دارای ۳۰۰۰ ‌هزار کیلومتر برد است. با رادارهای ایرانی می‌توانیم نفس خلبانان رژیم صهیونیستی را احساس کنیم و بر همین اساس هم سازمان بین‌المللی و هواپیمایی در کانادا به‌صورت رسمی اعلام کرد آسمان ایران امن‌ترین فضاست.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با کسی مماشات ندارد و اقدام قاطعانه می‌کند تصریح کرد: کشور ایران محل مدفن دشمنان اسلام است و اجازه نمی‌دهیم به برکت خون شهدا ذره‌ای و لحظه‌ای کشور ایران به‌دست آن‌ها لمس شود.

امیر اسماعیلی با تاکید بر اینکه ناامنی در پیرامون جمهوری اسلامی ایران است و دشمن عطش ورود به کشور ایران را دارد افزود: کشور ایران تیری است در چشمان غول نماهایی که در تریبون‌های خود رجز می‌خوانند و ما پاسخ رجز را در میدان می‌دهیم و کشور ایران دارای صاحب است و صاحب آن امام زمان(عج) است ابراز داشت: ما زانو در برابر خدا می‌زنیم و زیر زانوی ما پرچم اسرائیل است.

وی ایران را همانند پرنده ققنوس خطاب کرد و تصریح کرد: ایران دارای دو بال است که یک بال قرمز همانند فرهنگ ایثار شهادت است و از تاسوعا و عاشورا شروع شده است و بال دیگر به رنگ سبز است که نشان مهدویت دارد. بال سبز منتظر منجی است و پرنده ققنوس دارای زره ولایت است  و اگر بخواهید پرنده را به زانو در بیاورید قبل از اینکه بال‌های آن را قطع کنید باید زره را از تن بیرون بیاورید.