مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از اجرای پروژه های مهم و حیاتی در سطح استان از جمله احداث و راه اندازی فیدرهای ۲۰ کیلوولت برای رفع ضعف برق ها و تامین برق پایدار در کل استان خبر داد

صادقی تاکید کرد: با تدوین برنامه مناسب با اولویت مناطق داری ضعف برق و مشکل در تلاش هستیم تمامی فیدرهای لازم برای مناطق مذکور با سرعت وارد مدار شود تا جریان برق پایدار برای شهروندان تامین کنیم.

وی افزود: از ابتدای سال انجام این طرح ها شتاب بیشتری گرفته و نتایج آن در فصل پیک برای مردم قابل مشاهده خواهد بود.

صادقی گفت: در منطقه معلولین رشت ۵ فیدر فشار متوسط از پست فوق توزیع سلیماندارب با اعتباری قریب به ۱۵۰ میلیارد ریال بصورت زمینی و هوایی در حال احداث است.

مدیر عامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: با اجرای طرح بخش عمده ای از مشکل ضعف برق ساکنین و مشترکان برق در مناطق کم برخوردار شهر رشت از جمله مناطق و محله های معلولین، پاره بیجار، حمیدیان، سلیمانداراب و… برطرف خواهد شد.

صادقی تصریح کرد: چندین فیدر ۲۰ کیلوولت در مناطق مختلف از جمله حمیدیان و توحید رشت، خشکبیجار و چندین نقطه در شرق و غرب استان جمعا با تخصیص اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری شده است.

وی اضافه کرد: طبق پیش بینی ها تابستان گرمی در پیش خواهیم داشت و بدون شک برای گذر از فصل گرم و پیک مصرف نیازمند همراهی مردم هستیم تا با اعمال راهکار های مدیریت مصرف ضمن کمک به پایداری شبکه های برق در کل کشور، یاری رسان خادمان خود در صنعت برق باشند.

صادقی تاکید کرد: پروژه های کلان و از این قبیل اولویت برنامه های عمرانی شرکت توزیع برق گیلان است زیرا جمعیت زیادی از مشترکان از نتایج آن برخوردار خواهند شد