امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 20 January , 2022
امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰ - 17 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 6563
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶ | 2411 بازدید | ارسال توسط :

اراذل و اوباش شفت دستگیر شد

سرهنگ “علی صداقت” فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری یک نفر اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد، گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر ایجاد رعب و وحشت توسط احدی در سطح شهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت. سرهنگ صداقت افزود: ماموران با […]

اراذل و اوباش شفت دستگیر شد

سرهنگ “علی صداقت” فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری یک نفر اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد، گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر ایجاد رعب و وحشت توسط احدی در سطح شهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ صداقت افزود: ماموران با حضوردرمحل مشاهده کردند فردی با حرکات خشن باعث ایجاد امنی و رعب و وحشت برای شهروندان نموده که سریعا دستگیر و به یگان انتظامی دلالت داده شد.

photo_2017-06-01_01-20-29
وی با اشاره به اینکه متهم دارای سابقه کیفری در ایجاد رعب و وحشت بر مردم وهمشریان می باشد ادامه داد: متهم ۳۴ ساله با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شفت ضمن تذکر و هشدار به افرادی که به چنین اعمالی اقدام و یا فکر می کنند ؛ از شهروندان درخواست کرد با مشاهده چنین افرادی مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰اطلاع رسانی نمایند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد