امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 19 January , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ - 16 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 528
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲ | 2004 بازدید | ارسال توسط :

ارجاع ندادن کمبودهای گیلان در سطح ملی از معضلات این استان است

به گزارش صفیر گیلان، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری باید مسیر را به سمتی هدایت کنیم که بخش خصوصی مشکلات را برطرف کند تصریح کرد: البته دولت نیز باید به دور از حاشیه‌ها وظایف نظارتی و اعمال حاکمیت را در این بخش لحاظ کند. به گزارش صفیر گیلان به […]

ارجاع ندادن کمبودهای گیلان در سطح ملی از معضلات این استان است

به گزارش صفیر گیلان، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری باید مسیر را به سمتی هدایت کنیم که بخش خصوصی مشکلات را برطرف کند تصریح کرد: البته دولت نیز باید به دور از حاشیه‌ها وظایف نظارتی و اعمال حاکمیت را در این بخش لحاظ کند.
به گزارش صفیر گیلان به نقل تسنیم ، ذبیح الله نیکفر با بیان اینکه سالن ورزشی تختی لاهیجان با ۲ میلیارد تومان اعتبار توسط پیمانکار مربوطه در حال ساخت است اظهار داشت: یکی از معضلات گیلان این است که می‌خواهیم بگوئیم مشکلی نداریم و کمبودهای خود را به سطح ملی ارجاع ندهیم.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه میدان گیل لاهیجان در حد ۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتباری هم به آن اختصاص داده نشده است گفت: حتی ۱۰۰۰ تومان اعتبار برای این پروژه دریافت نشده است.
نیکفر با بیان اینکه در شرایط فعلی که دولت سرمایه لازم و کافی ندارد لازمه چنین پروژه‌هایی ورود سرمایه‌گذار بخش خصوصی است افزود: بعضی از پیمانکاران، هم سرمایه‌گذار هستند و هم پیمانکار و آمادگی دارند که پروژه‌ها را با سرمایه خود به اتمام برسانند.
وی گفت: دستوری از وزیر راه و شهرسازی مبنی بر بررسی ارزش ریالی پروژه، پیشرفت فیزیکی و برآورد اعتباری که باید هزینه شود صادر شده است و حتی نوبخت نیز معتقد بود که اگر پیمانکار آمادگی ندارد پروژه از وی گرفته شود و در اختیار پیمانکار جدید قرار گیرد که سرمایه‌گذار هم باشد.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته درباره رانش زمین سوستان و پیشروی آب دریا در روستاهای ساحلی لاهیجان گفت: نگرانی‌های مردم هنوز برطرف نشده اما اقداماتی صورت گرفته و مقدمه برطرف کردن این نگرانی فراهم آمده است.
نیکفر با بیان اینکه از همان ابتدای ورود به مجلس شورای اسلامی پیگیر مسائل و مشکلات حوزه چای و کشاورزان بودم افزود: از رئیس مجلس دعوت شده تا در فصل بهره‌برداری چای در لاهیجان حضور پیدا کند و از نزدیک شاهد کار و فعالیت کشاورزان و کارخانه‌داران باشد.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری باید مسیر را به سمتی هدایت کنیم که بخش خصوصی مشکلات را برطرف کند تصریح کرد: البته دولت نیز باید به دور از حاشیه‌ها وظایف نظارتی و اعمال حاکمیت را در این بخش لحاظ کند.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها بهترین وسیله برای بیان سخنان و انتقادات است تا بتوانیم در جهت اصلاح امور گام برداریم گفت: ولی اگر بنا بر مچ‌گیری باشد جامعه پیشرفت نخواهد کرد و هر روز سرگرم جواب دادن به یکدیگر خواهیم شد و وقت مردم نیز گرفته خواهد شد.
نیکفر با بیان اینکه تمام انتقاد این روزهای فضای مجازی لاهیجان و تمام مشکلات شهر لاهیجان در قیر خلاصه شده است افزود: امیدواریم مسئولیتی که به بنده سپرده شده را به نحو احسن انجام دهم لذا از مردم می‌خواهم کاستی‌ها را از طریق ابزارهای اطلاع‌رسانی به من اطلاع دهند

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد