به مناسبت چهل و دومین سالگرد شهادت شهیدان انصاری و نورانی، دکتر عباسی نماینده عالی دولت در گیلان با خانواده این دو شهید گرانقدر دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی استاندار  به مناسبت چهل و دومین سالگرد شهیدان علی انصاری نخستین شهید استاندار گیلان و علیرضا نورانی معاون عمرانی وی، با خانواده این دو شهید گرانقدر دیدار کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی اظهار کرد: این دو شهید با ویژگی‌های خاص خود الگوی ارزشمندی برای نسل جدید و مدیرانی در طراز انقلاب اسلامی هستند.

حمیده دانش کاظمی همسر شهید علی انصاری تنها استاندار شهید کشور نیز در این دیدار با ذکر خاطراتی از شهید انصاری اظهار کرد: شهید علی انصاری عاشق خدمت به مردم بود و سر انجام در همین راه توسط منافقین به درجه رفیع شهادت رسید.

شهید علی اخوین انصاری استاندار اسبق گیلان و شهید علیرضا نورانی معاون عمرانی وی، سحرگاه پانزدهم تیرماه سال ۱۳۶۰ در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، یک هفته پس از انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، در مسیر عزیمت به استانداری به دست منافقان کوردل در خیابان لاکانی رشت به شهادت رسیدند