امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 11297
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 06 آذر 1396 - 9:45 | 2410 بازدید | ارسال توسط :

استکبار جهانی در مقابل تفکر بسیجی مات شد/ بسیجی امروز حد و مرز نمی شناسد/نظام اسلامی امروز با برهم زدن معاملات دشمن ،اثر گذارتر از گذشته است

  اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان، محمدصادق ایران عقیده در تجمع بزرگ بسیجیان فومن با بیان اینکه امروز تفکر انقلابی بسیجی حد و مرز ندارد  و اثرات این تفکر هر جا تداعی شود دیده می شود گفت: بسیج ولایت مدار هرگز در مقابل دشمنان سر تعطیم فرود نخواهد آورد و امروز این شجره طیبه […]

استکبار جهانی در مقابل تفکر بسیجی مات شد/ بسیجی امروز حد و مرز نمی شناسد/نظام اسلامی  امروز با برهم زدن معاملات دشمن ،اثر گذارتر از گذشته است

 

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان، محمدصادق ایران عقیده در تجمع بزرگ بسیجیان فومن با بیان اینکه امروز تفکر انقلابی بسیجی حد و مرز ندارد  و اثرات این تفکر هر جا تداعی شود دیده می شود گفت: بسیج ولایت مدار هرگز در مقابل دشمنان سر تعطیم فرود نخواهد آورد و امروز این شجره طیبه نجات دهنده جهان اسلام است.

دادستان فومن با تاکید براینکه  کار بسیجی برای رضای خدا باشد گفت: در کاری که برای خداست مرز و خاک معنا ندارد..

این مقام قضایی با اشاره به اینکه امروز آنهایی که می خواستند انقلاب و اسلام را نابود کنند با تفکر بسیجی نابود شدند اظهار کرد؛بسیج رنگ و بوی الهی دارد و هر کس با این رنگ و بو  آغشته و آمیخته شود الهی می شود.

ایران عقیده اصل دیگر این شجره طیبه را اخلاص در عمل دانست و گفت: بسیجی کارش برای خدا ست و امروز در زلزله کرمانشاه شما اخلاص این عزیزان را می بینید.

وی اصل دیگر شاخصه بسیج را نیروی گمنام دانست و گفت: بسیجی با گمنامی خود که یک اصل ارزشی است نام و نشان گرفته و اخلاصش ستودنی است.

دادستان فومن بسیجی را متصل به ولایت خواند و گفت: بسیجی با متصل بودن به ولایت رنگ و بوی ولایی می گیرد و آنقدر خشوع و اخلاص دارد که با تمام بی رنگی رنگ خدا در آن می بینیم.

 ایران عقیده اصل چهارم بسیجی را دشمن شناسی خواند و گفت: بسیجی با اگاه بودن به مسائل و حضور در میدانها دشمن شناس است و می داند دشمن از کجا حمله می کند.

ایشان تصریح کرد؛ کسانی که با تفکر بسیجی رشد کردند  انسانهایی شدند که استکبار جهانی  و تفکر دشمنان  را مات خود کردند .

این مسئول قضایی با اشاره به اینکه  دشمن امروز نوک پیکان و هدف را مقابل ولایت فقیه قرار داده گفت: امروز دشمن در مقابل نهادهای انقلابی ایستاده و سردار سلیمانی ها لرزه بر وجود دشمنان می اندازند.

وی تاکید کرد؛  تلاش کنیم تا اهداف دشمنان را بشناسیم  و در مقابل آنها کوتاه نیایم و کوتاه آمدن حماقت بزرگی است.

ایران عقیده از خود نمایی تفکر بسیجی در کشورهای اسلامی  و مقابل استکبار جهانی  خبر داد و گفت:امروز تفکر مقاومت و بسیجی توانست داعش را در سوریه ،عراق و دیگر کشورها از بین ببرد.

دادستان شهرستان فومن شاخصه دیگر بسیجی را تبعیت از ولایت خواند و اظهار نمود؛ امروز بسیجی تابع ولایت و در مسیری قرار می گیرد که به ولایت آسیبی نرسد.

وی افزود: بسیجی امروز حد و مرز نمی شناسد و مغازه دار،پزشک، دانشجو،بازاری و…. با تفکر بسیجی حرکت می کنند.

ایشان آخرین شاخصه شجره طیبه بسیج را استقامت و پایداری خواند و گفت: بسیجی با تبعیت از این شاخصه هرگز میدان را خالی نمی کند و در مقابل منافقین و فتنه گراان و دشمنان در دفاع از ولایت ایستاده است.

ایران عقیده نظام اسلامی را امروز سربلند  و اثر گذار تر  از اوایل انقلاب دانست و افزود: امروز نظام اسلامی معادلات دشمنان را برهم می زند.

وی بسیج را میقات گاه پابرهنگان و معراج اندیشه های پاک خواند و گفت: نام بسیجی با تمام بی نامیش ماندگار است.

ایران عقیده تاکید کرد؛ این شجره پاک و مقدس باید بر بالندگی و افتخارش و اثر گذاریش روز به روز افزوده شود و همه ی ما به گونه ای حرکت و خدمتکنیم تا  آثار این تفکر را مردم  به خوبی لمس و ببینند.

تنظیم؛زلیخا صفری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد