امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 5034
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 17 فروردین 1396 - 16:09 | 1790 بازدید | ارسال توسط :

اصولگرایان ابراهیم رییسی را به عنوان نامزد نهایی انتخابات ریاست جمهوری معرفی می کنند

به گزارش صفیر گیلان،وهاب عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: تمایل زیادی در بدنه جریان اصولگرایی و شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) برای معرفی ابراهیم رییسی به عنوان نامزد نهایی وجود دارد. وی ادامه داد: در واقع حاصل جمع محاسبات و کش و قوس های جمنا در […]

اصولگرایان ابراهیم رییسی را به عنوان نامزد نهایی انتخابات ریاست جمهوری معرفی می کنند

به گزارش صفیر گیلان،وهاب عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: تمایل زیادی در بدنه جریان اصولگرایی و شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) برای معرفی ابراهیم رییسی به عنوان نامزد نهایی وجود دارد.
وی ادامه داد: در واقع حاصل جمع محاسبات و کش و قوس های جمنا در نهایت آقای رییسی است؛ جریان اصولگرایی برای رقابت با حسن روحانی هیچ گزینه مناسبی به جز رییسی ندارند.
دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: در مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) که امروز(پنجشنبه) برگزار می شود، قبل از ظهر رای گیری برای انتخاب گزینه نهایی جریان اصولگرایی در محل شهر آفتاب انجام می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان برگزار می شود.
بر اساس جدول زمانی اعلام شده از سوی وزارت کشور، نامزدهای کرسی ریاست جمهوری ایران، از ۲۲ تا ۲۷ فروردین ماه فرصت دارند تا با حضور در ستاد انتخابات کشور نام خود را دفتر انتخابات سال ۹۶ بنویسند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد