صفیر گیلان ؛سومین جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات ایام محرم حسینی(ع) به ریاست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با حضور اعضای این شورا در دفتر مدیرکل برگزار شد.

صفیر گیلان/ به نقل از  روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، سومین جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات ایام محرم حسینی(ع) به ریاست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با حضور اعضای این شورا  در دفتر مدیرکل برگزار شد.

برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگی

در ابتدا سید ابراهیم خوشروی سقا مسئول روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی ضمن خیر مقدم به اعضاء، به ارایه گزارش مختصر از مصوبات جلسه قبل پرداخت و از حاضرین درخواست نمود گزارش اقدامات صورت گرفته در راستای مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی را به دبیرخانه شورا ارسال نمایند.  در ادامه این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ریاست شورای فرهنگی، از تلاش و اقدامات موثر همکاران در برگزاری مطلوب مراسم گرامیداشت دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر و همچنین همایش خانوادگی این نهاد  تشکر و قدرانی نمود.

وی با تاکید به در پیش بودن ایام ماه محرم، برضرورت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری هر چه باشکوه تراین مراسم تاکید نمود.

مهندس دائمی گفت: باید همه ما تلاش و همت خود را برای تبیین و انتقال فرهنگ والای عاشورایی به نسل آینده در برنامه‌های محرم به کار ببندیم.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  در ادامه خاطر نشان کرد، با عنایت به عشقی که در قلوب همه ما شیعیان نسبت به امام حسین (ع) وجود دارد، برگزاری پرشور و گسترده مراسمات عزاداری ماه محرم  اهمیت دارد. سپس حجت الاسلام والمسلمین قربان پور ضمن تسلیت ایام محرم در مورد اهمیت ماه محرم و صفر و بهره بردن از فیوضات این ماه سخنانی ایراد نموده و از همه اعضا شورای فرهنگی خواست از موقعیت این ماه برای تقویت فرهنگ دینداری در جامعه استفاده نمایند.

در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، مسئول ایثارگران و رابط طرح سپاس به ارائه گزارش پرداختند