امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 7665
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 22 تیر 1396 - 14:01 | 1466 بازدید | ارسال توسط :

اعلام آمادگی سرمایه گذاران برای حضور در گیلان

  به گزارش صفیر گیلان، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان که برای انجام سفری سه روزه در آلمان حضور دارد در دیدار ۵۰ نفر از تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی و گیلانی مقیم اروپا در فرانکفورت آلمان که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در این شهر و رئیس سازمان بنیاد مستضعفان کشور برگزار شد، مهمترین توانمندی‌های […]

اعلام آمادگی سرمایه گذاران برای حضور در گیلان

 

به گزارش صفیر گیلان، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان که برای انجام سفری سه روزه در آلمان حضور دارد در دیدار ۵۰ نفر از تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی و گیلانی مقیم اروپا در فرانکفورت آلمان که با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در این شهر و رئیس سازمان بنیاد مستضعفان کشور برگزار شد، مهمترین توانمندی‌های سرمایه‌گذاری و فرصت‌های مناسب همکاری با بخش خصوصی در گیلان را تشریح کرد.

استاندار گیلان با اشاره به رتبه نخست گیلان در بهبود فضای کسب و کار و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در ۴ سال گذشته گفت: این فضا و شرایط پس از برجام انگیزه‌ای برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است که تا حضور قوی‌تر در استان داشته باشند.

نجفی خاطر نشان کرد: در این دیدار سرمایه‌گذاران برای حضور در بخش‌های مختلفی که استان به آن نیاز دارد اعلام آمادگی کردند ومقرر شد در ماه های آینده با حضور در گیلان از نزدیک از بخش های مختلف استان بازدید کنند و در نشست های کارشناسی تفاهم های بدست آمده نهایی شود.

وی گفت: در ۴ بخش پسماند و زباله، پتروشیمی، نیروگاه‌های بادی و‌ آبیاری تحت فشار وقطره ای به جمع‌بندی خوبی رسیدیم .

دکتر نجفی خاطر نشان کرد: درخصوص پسماند که از معضلات مهم شهرهای گیلان و استانهای شمالی است  نیز شرکت های خصوصی آلمان اعلام آمادگی کردند تا علاوه بر سرمایه‌گذاری در استان نسبت به انتقال تکنولوژی اقدام کنند. /ایسنا

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد