امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 12 May , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 1 شوال 1442
شناسه خبر : 44270
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, فرهنگی و اجتماعی, گیلان تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰ | 97 بازدید | ارسال توسط :

افزایش سطح کیفی خدمات غیرحضوری، موجب کاهش ۳۰ درصدی شکایت گاز شده است

با افزایش سطح کیفی خدمات غیرحضوری گاز، شکایات واصله در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است.

افزایش سطح کیفی خدمات غیرحضوری، موجب کاهش ۳۰ درصدی شکایت گاز شده است

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛اولین جلسه رسیدگی به شکایات در شرکت گاز استان گیلان به ریاست حسین اکبر مدیرعامل شرکت و با حضور همه اعضاء و همچنین رؤسای ادارات گاز شهرستان ها از طریق ارتباط ویدئویی برگزار شد.

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در جلسه رسیدگی به شکایات این شرکت با تاکید بر اطلاع رسانی گسترده نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) خدمات الکترونیک گاز گفت: امروزه با گسترش محبوبیت تلفن های هوشمند در میان مردم، می توان با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی درخصوص استفاده از اپلیکیشن تا حد بسیار زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کرد.

وی با اشاره به اینکه کلیه خدمات ممکن از طریق اپلیکیشن در اختیار مردم و مشترکین محترم قرار گرفته است، اظهار داشت: درخواست ها و شکایات مردم و مشترکین موجب نمایان شدن نقاط قوت و ضعف شرکت می شود و این مهم، زمینه رفع مشکلات و بهبود مستمر خدمات رسانی را فراهم می کند.

حسین اکبر با اشاره با شیوع موج جدید در کرونا در استان بیان کرد: با اقدامات بعمل آمده هم اکنون کلیه خدمات گاز به صورت مجازی از طریق سایت و نرم افزار موبایلی در دسترس مشترکین محترم می باشد، لذا از مردم عزیز تقاضا می شود تا اطلاع ثانوی از مراجعه غیرضروری به ادارات گاز خودداری فرمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: بحمدالله با افزایش سطح کیفی خدمات غیرحضوری گاز، شکایات واصله در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است.

همچنین در این جلسه آمار پیام های دریافتی در سال ۹۹ به سمع و نظر اعضاء رسانده شد که بر اساس آن در سال گذشته یک هزار و ۲۷۲ مورد پیام به شرکت گاز استان گیلان ارسال شده که از این تعداد ۳۷ درصد مربوط به شکایات، ۵۸ درصد درخواست و مابقی مربوط به اطلاع رسانی و پیشنهاد بوده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد