امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 45673
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, انتخاب سردبیر, گیلان تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸ | 31 بازدید | ارسال توسط :
مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران،

افزایش ضریب ایمنی و سلامت پروازها در گیلان با نصب و راه‌اندازی سامانه کمک ناوبری

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایرانبا بیان اینکه در سال‌های اخیر طرح‌های ارزشمندی در جهت توسعه و افزایش ایمنی پرواز در گیلان به بهره‌برداری رسیده که قابل توجه است.گفت:افزایش ضریب ایمنی و سلامت پروازها در گیلان با نصب و راه‌اندازی سامانه کمک ناوبری اجرایی شد.

افزایش ضریب ایمنی و سلامت پروازها در گیلان با نصب و  راه‌اندازی سامانه کمک ناوبری

اختصاصی/صفیر گیلان؛ مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران عصر امروز در حاشیه افتتاح نصب و راه‌اندازی سیستم‌های کمک ناوبری در فرودگاه رشت که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار گیلان برگزار شد، اظهار کرد: در سال‌های اخیر طرح‌های ارزشمندی در جهت توسعه و افزایش ایمنی پرواز در گیلان به بهره‌برداری رسیده که قابل توجه است.

وی با بیان اینکه تمام هدف ما افزایش ضریب ایمنی و سلامت پرواز است، افزود: تمام تلاش شرکت فرودگاه‌ها چه در بخش فرودگاهی و چه در ناوبری افزایش ضریب ایمنی و سلامت پرواز است که امروز  این طرح‌های فرودگاهی به ارزش ۴۹۰ میلیارد ریال،در راستای تولید  و پشتیبانی نصب و راه‌اندازی سامانه کمک ناوبری (ILS/DME) به ارزش ۳۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران مهمترین طرحی است که  در گیلان افتتاح شد..

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران یکی از پروژه‌های این شرکت را برج فرودگاه مهرآباد در تهران برشمرد و گفت: یک پروژه‌ای که بالای ۲۳ سال در دست اقدام بود، عملیات اجرایی آن طی چند روز آینده آغاز می‌شود.

امیر‌مکری با تأکید بر هماهنگی و توسعه خدمات فرودگاهی و هوانوردی مبتنی بر آن، بیان کرد: با اتمام پروژه در مهرآباد این فرودگاه تا ۳۰ سال آینده مشکلی نخواهد داشت و این با اتکای متخصصین داخلی و تلاش‌های مستمر   بوده است.

نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد