امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 16 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ - 13 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 27330
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰ | 1197 بازدید | ارسال توسط :

افزایش مصرف برق در گیلان و لزوم مقابله با بحران احتمالی

به گزارش صفیر گیلان، جمشید طالبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سهم کاهش پیک استان گیلان در طرح های فوق الذکر ۱۲۲/۲ مگاوات است. وی افزود: با توجه به حساسیت خاص وزارت نیرو به این موضوع و چالش های شبکه توزیع برق، لازم است این فعالیت ها در اولویت برنامه های تابستان قرار گیرد […]

افزایش مصرف برق در گیلان و لزوم مقابله با بحران احتمالی

به گزارش صفیر گیلان، جمشید طالبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سهم کاهش پیک استان گیلان در طرح های فوق الذکر ۱۲۲/۲ مگاوات است.

وی افزود: با توجه به حساسیت خاص وزارت نیرو به این موضوع و چالش های شبکه توزیع برق، لازم است این فعالیت ها در اولویت برنامه های تابستان قرار گیرد تا بتوانیم به این هدف دست یابیم.

طالبی ادامه داد: در هفته گذشته مصرف برق به شدت افزایش یافت به طوریکه در استان گیلان، غرب مازندران و مازندران این امر کاملا مشهود بود و با توجه به درپیش بودن تابستان با افزایش گرمای هوا روبرو خواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد: قطعا حجم کار در بخش های مختلف شرکت خصوصا بخش های عملیاتی افزایش می یابد و به همین جهت توجه بیشتر به قوانین ایمنی در حین انجام کار بسیار ضروری است و ما نیز به عنوان مسئولین سازمان باید توجه بیشتری به آن داشته و نظارت های لازم را انجام دهیم.

طالبی با تاکید به انجام امور کوچک مانند شاخه زنی درختان مجاور شبکه های توزیع برق و بازدید و ترمیم شبکه های فرسوده گفت: با انجام یکسری اقدامات ساده و تعمیرات بموقع می توانیم از قطع برق لحظه ای مشترکین جلوگیری کنیم زیرا هدف اصلی ما در امر خدمت رسانی جلب رضایت مشترکین و تامین برق مطمئن و پایدار برای آنها است.

وی افزود: با توجه به شرایط اقلیمی استان، باید با برنامه ریزی صحیح، خود را برای مقابله با بحران های احتمالی آماده کنیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد