امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 4 August , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 26 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 3629
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹ | 1584 بازدید | ارسال توسط :

اقدامات انجام شده برای روستای نارنج پره لازم ولی کافی نبوده است/بی توجهی به مشکلات مردم خود دغدغه آفرین و بحران زا است.

به گزارش صفیر گیلان؛ فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در جلسه رسیدگی به بحران رانش زمین در روستای نارنج پره تنیان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اقدام خوبی که در گذشته برای رانش روستای نارنج پره انجام شد ، خاطر نشان کرد با توجه به مشکلات جغرافیایی و توپوگرافی خاص […]

اقدامات انجام شده برای روستای نارنج پره  لازم ولی کافی نبوده است/بی توجهی به مشکلات مردم خود دغدغه آفرین و بحران زا است.

به گزارش صفیر گیلان؛ فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در جلسه رسیدگی به بحران رانش زمین در روستای نارنج پره تنیان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اقدام خوبی که در گذشته برای رانش روستای نارنج پره انجام شد ، خاطر نشان کرد با توجه به مشکلات جغرافیایی و توپوگرافی خاص این منطقه اقداماتی که تاکنون انجام شده لازم بود ولی کافی نبود.2384439

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه بایست تصمیمات مهم و بزرگی برای رسیدن به نتیجه پایدار اتخاذ گردد تصریح کرد ؛ بنده بازدید بی اثر را قبول ندارم و معتقدم پس از بازدید و رسیدن به اندیشه مشترک سریعا بایست کار را به مرحله عملیاتی رساند تا این بازدیدها اثرات خود را نشان دهد.

وی از بازتاب خوب و انعکاس به موقع اخبار این بحران توسط خبرنگاران تشکر کرد وافزود انتقال مطالب بصورت صحیح باعث کم شدن دغدغه های جامعه و ایجاد نگرش مثبت خواهد شد.

فتح اللهی با تاکید بر بازسازی و اصلاح شبکه برق رسانی، گاز و لوله های آب شرب در روستای نارنج پره گفت؛ برای تمامی کارها زمان بندی دقیق مشخص شده که مسئولین مربوطه موظف به انجام آن هستند.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه ما مردم خوبی داریم و وظیفه ما این است که باروی گشاده و آغوش باز آنها را پذیرش کنیم ، اظهار داشت بی توجهی به مشکلات مردم خود دغدغه آفرین و بحران زا است.2384414

وی استفاده از ظرفیت خوب و بالای نماینده محترم شهرستان جناب آقای دلخوش را در حل چنین مشکلاتی حائز اهمیت دانست و تاکید کرد حلاوت و شیرینی خدمت گزاری توسط مسئولین باید به کام مردم بنشیند.

فتح اللهی ضمن دستور به بخشدار بخش میرزا کوچک جهت پیگیری ویژه موضوع وایجاد هماهنگی وتعامل بین ادارات اظهار کرد ؛برای این بحران راهکارهای اصولی خوبی به استان پیشنهاد گردیده که بامید خدا در بازه زمانی مشخص عملیاتی خواهد شد.

در پایان فرماندار صومعه سرا از برپایی کمیته هایی تخصصی در این راستا خبر داد‌.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد