امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 27 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 2 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 61095
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401 - 18:34 | 59 بازدید | ارسال توسط :
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان خبر داد

امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز و پارک علم و فناوری استان گیلان

صفیر گیلان؛روز سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ در جلسه ای با حضور مدیران شرکت گاز و پارک علم و فناوری گیلان، تفاهم نامه همکاری مابین این دو سازمان به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز و پارک علم و فناوری استان گیلان

به گزارش صفیر گیلان به نقل از روابط عمومی گاز گیلان، آقای عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این جلسه با تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری های فیمابین گفت: امضای این تفاهم نامه زمینه استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی های شرکت‏های تحت پوشش پارک علم و فناوری استان گیلان را فراهم می نماید.

وی با اشاره به وجود روحیه رشد، یادگیری و خلاقیت در شرکت گاز گیلان، اظهار داشت: با هدف ارائه خدمات بهینه به ذینفعان سازمان به دنبال به روزرسانی و کارآمد کردن تجهیزات و فرایندهای کاری خود در بخش های مختلف هستیم.

جمال نیکویی انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی مناسب برای  شرکت گاز و مراکز نوآور در سطح استان دانست و گفت: همکاری های دو سویه می تواند زمینه بر آورده ساختن نیازمندی های این شرکت و نیز فرصت اشتغال و سرمایه گذاری را برای این مراکز به وجود آورد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به عنوان سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین، ابراز امیدواری کرد تا با به ثمر نشستن این همکاری ها، زمینه تحقق این شعار مهم و پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی فراهم شود.

همچنین در این جلسه آقای علی باستی رییس پارک علم و فناوری گیلان با تقدیر از شرکت گاز بجهت نگاه خلاق و نوآور به امور و حمایت از شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: پارک علم و فناوری علاوه بر کمک به تعامل و پیوند شرکت ها می تواند با برگزاری جلسات مشترک میان شرکت های نوآور و دستگاه های اجرایی نسبت به شناسایی نیازمندی ها اقدام نماید.

در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری ۲ ساله مابین شرکت گاز و پارک علم و فناوری استان گیلان به امضا رسید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد