امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 9028
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396 - 10:11 | 1693 بازدید | ارسال توسط :

امیدواریم با همکاری و تعامل مثبت استانداری گیلان با مجموعه ی سپاه در ارتقاء شاخص ها کمال بهره را ببریم/قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در گیلان راه اندازی شد.

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی در روستای ملکوت شهرستان املش با حضور استاندار گیلان گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در گیلان راه اندازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر  ؛ سردار محمد عبداله پور در این مراسم به تشکیل و راه اندازی […]

امیدواریم با همکاری و تعامل مثبت استانداری گیلان با مجموعه ی سپاه در ارتقاء شاخص ها کمال بهره را ببریم/قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در گیلان راه اندازی شد.

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی در روستای ملکوت شهرستان املش با حضور استاندار گیلان گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در گیلان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر  ؛ سردار محمد عبداله پور در این مراسم به تشکیل و راه اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در گیلان اشاره کرد و افزود: این اقدام در راستای تحقق دستور فرماندهی معظم کل قوا در امر سازندگی، عمران، آبادانی، خدمت رسانی و محرومیت زدایی از ۱۰۰ دهستان در مناطق دورافتاده کشور و بسترسازی خدمت رسانی بیشتر نظام و استفاده حداکثری از ظرفیتهای استانها صورت گرفته است.

وی به اعلام آمادگی سپاه گیلان برای اجرای این طرح در  ۳ دهستان  گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: این دهستان ها شامل دهستان های درفک رودبار، حویق تالش و سمام املش است.

فرماندهی سپاه قدس گیلان اظهار داشت: این طرح شامل خدمت رسانی در بخش های اشتغال و اقتصاد، بهداشت و درمان، توسعه ی زیرساخت ها، فرهنگ و سبک زندگی ایرانی-اسلامی و رفع بیسوادی است که با همکاری دولت انجام می گیرد.

وی عشق و علاقه موجود در دکتر نجفی برای حل مشکلات مردم و عمران و آبادانی استان را زبانزد دانست و گفت: نوع مدیریت ایشان به نحوی است که وحدت و همدلی بسیار خوبی در استان وجود دارد و علت پذیرفتن عملیات اجرایی از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این ۳ دهستان به همین دلیل بوده است.

وی با بیان اینکه  در دوره جدید نگاه دولت به حوزه عمرانی شتاب داده شده و با همدلی که در استان وجود دارد بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم ،  افزود: امیدواریم از همکاری خوب دکتر نجفی و تعامل مثبت با مجموعه ی سپاه بتوانیم در ارتقاء شاخص ها کمال بهره را ببریم.

سردار عبداله پور ساخت خانه ی عالم، آبرسانی و آسفالت را ه ها ،ایجاد طرح های اشتغالزا و انجام طرح های فرهنگی را بخشی از اقدامات در دهستان سمامم عنوان کرد و گفت : یکی از علل انتخاب دهستان سمام برای این اقدام تقدیم ۲۵ شهید از این منطقه است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد