امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 31048
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳ | 302150 بازدید | ارسال توسط :

انتخابات ریاست هیئت فوتبال گیلان به تاریخ نامعلوم موکول شد/ تاج، آماده سفر به رشت

 به گزارش صفیرگیلان، انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان برای چندمین مرتبه ظرف کمتر از یک ماه گذشته تغییر کرد و به زمان نامشخصی انتقال یافت. پیش از این قرار بود انتخابات هیئت فوتبال در تاریخ ۱۱ آبان ماه برگزار شود و سپس به ساعت ۱۰ صبح ۱۳ آبان ماه و بعد به همان روز ساعت ۱۲:۳۰ […]

انتخابات ریاست هیئت فوتبال گیلان به تاریخ نامعلوم موکول شد/ تاج، آماده سفر به رشت

 به گزارش صفیرگیلان، انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان برای چندمین مرتبه ظرف کمتر از یک ماه گذشته تغییر کرد و به زمان نامشخصی انتقال یافت.

پیش از این قرار بود انتخابات هیئت فوتبال در تاریخ ۱۱ آبان ماه برگزار شود و سپس به ساعت ۱۰ صبح ۱۳ آبان ماه و بعد به همان روز ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه تغییر کرده بود و در نهایت در چهارمین مرتبه به روز ۳۰ آبان ماه تغییر داده شد.

در حالی‌‌‌‌که گفته می‌شود مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال آماده سفر به رشت بود این انتخابات لغو شد تا در آینده‌ای مبهم برای پنجمین مرتبه تاریخ آن مشخص شود.

پیش از این فرزاد سیری، دبیر هیئت فوتبال در اطلاعیه‌‌ای کوتاه بهانه این تغییرات را در پیش بودن راهپیمایی ۱۳ آبان ماه و مسابقه فوتبال ایران و عراق عنوان کرده بود و باید دید این بار چه بهانه‌ای برای تغییر تاریخ انتخابات اعلام خواهد شد.

گفته می‌شود که دلیل اصلی عدم برگزاری انتخابات، مخالفت ریاست اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان با مجمع انتخابات هیئت فوتبال است و مریم بخشی پس از دریافت نامه سازمان بازرسی استان که با ذکر دلایلی حضور الماسخاله، رییس فعلی هیئت فوتبال گیلان را در این مجمع غیرقانونی عنوان کرده، انتخابات را تا حل شدن این موضوع به تعویق انداخته است.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد