امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 53634
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر, اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲ | 21 بازدید | ارسال توسط :
با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان؛

انتخابات هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار شد

صفیر گیلان؛این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، اعضای شورای راهبری کلینیک استان، نمایندگان بخش خصوصی صنعت و اعضای مشاورین کلینیک کسب و کار، در ساختمان کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان برگزار شد.

انتخابات هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار شد

به گزارش صفیر گیلان؛با حضور اعضای کلینیک کسب و کار استان و شورای راهبری این کلینیک، انتخابات کلینیک کسب و کار استان گیلان برگزار و اعضای هیات امنای آن مشخص گردیدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به اهمیت حضور مشاورین صنعتی در استان، تشکیل کلینیک کسب و کار را یکی از نیازهای اساسی و ضروری صنعت استان دانست و اظهار داشت: امروز، روز بسیار مهمی برای صنایع کوچک و متوسط استان می‌باشد چرا که، برای دومین بار مشاورین صنعتی و کسب و کار استان در یک محل جمع شده‌اند تا با تشکیل کلینیک کسب و کار در استان، باعث تسهیل مشکلات و رفع موانع تولید صنعت استان شوند.

فریبرز سعیدی کیا، تشکیل گروه مشاورین و انتخاب هیات امنای کلینیک کسب و کار را قدم بسیار مثبتی در جهت عارضه‌یابی و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی دانست و خاطر نشان کرد: مشکلات صنعتی واحدهای تولیدی تنها مختص به مشکلات مالی نبوده و برخی از مشکلات از قبیل بحت‌عدم تکنولوژی، فناوری و مدیریتی می‌تواند باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای واحدهای تولیدی گردد که با عارضه‌یابی درست و دقیق می‌توان به سادگی، عوارض و آسیب‌های متعددی را از دوش صنایع برطرف نمود که در این میان، نقش مشاورین صنعتی بسیار حائز اهمیت و مهم می‌باشد.

وی از اعضای مشاورین این کلینیک و هیات امنای آن درخواست نمود تا با انجام کار تیمی و هماهنگ، باعث حل مشکلات واحدهای تولیدی در استان شده تا با عزم و هم گرایی بیشتر بتوانیم در خدمت صنعتگران استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز استفاده از تجربیات مشاورین صنعت در حل مشکلات واحدهای تولیدی را بسیار مهم دانست و ابراز امیدواری کرد تا با پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی بتوان روند اجرایی این کلینیک را به خوبی به پیش برد. شایان ذکر است که پیش از شروع رای گیری، هریک از کاندیداها، رزومه‌ای از سوابق و مدارک کاری و تحصیلی خود را ارائه نموده و برنامه‌ها و راه کارهای خود را برای اجرای هرچه بهتر کلینیک کسب و کار استان اعلام نمودند و در ادامه با ایراد نظرات برخی از موافقان و مخالفان کاندیداها، انتخابات مذکور برگزار و از سوی مشاورین این کلینیک، ۳ نفر به عنوان هیات امنای کلینیک کسب و کار استان گیلان انتخاب شدند.

در این انتخابات که با حضور بیش از ۴۰ نفر از مشاورین رسمی استان و با نظارت نمایندگان شرکت شهرک ها و سازمان صمت برگزار شد، آقایان مهندس مجتبی مومنی طارمسری، دکتر حسین پور جعفر و مهندس افشین فیروزمنش با اخذ حداکثر آرا به عنوان هیئت امنای کلینیک کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی گیلان برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد