امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 50969
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, گیلان تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱ | 25 بازدید | ارسال توسط :
رئیس شورای شهر فومن.

انضباط مالی سر لوحه شهردار و شورای شهر فومن

صفیر گیلان؛زهرا نظری به مشکلات روز جامعه اشاره و افزود؛مردم امروز درگیر سختی ها هستند در این شرایط باید با انضباط مالی پیش از پیش  و خودداری از اصراف رضایت مردم را جلب کنیم

انضباط مالی سر لوحه شهردار و شورای شهر فومن

اختصاصی/صفیر گیلان؛مراسم معارهف شهردار فومن با حضور فرماندار و نماینده شهرستان فومن و اعضای شورا برگزار شد.  زهرا نظری رئیس شورای شهر فومن در مراسم معارفه شهردار جدید این شهر ضمن تشکر از حضور  مسئولان گفت؛ انتخاب شهردار با مشارکت و همدلی اعضای  شورای شهر فومن و در راستای نگاههای مردمی  همراه بود.

وی ضمن تقدیر از شهردار محمدی و نگاه ویژه ایشان در راستای خدمات دهی بهتر به شهروندان اظهار داشت؛رضایت مردم در سطح شهر از عملکرد سرپرست جناب جیرانی  نیز در جای خود ستودنی است.

زهرا نظری به مشکلات روز جامعه اشاره و افزود؛مردم امروز درگیر سختی ها هستند در این شرایط باید با انضباط مالی پیش از پیش  و خودداری از اصراف رضایت مردم را جلب کنیم.

رئیس شورای شهر فومن از فرماندار تقاضا کرد تا با ایجاد فضایی هماهنگ در سطح شهر و امید افزایش به عمران و آبادانی شهر توجه بیشتر داشته و آرامش و آسایش را برای مردم فراهم کنیم.

وی با اشاره به توان بالای نماینده شهرستان در سطح کشور و جذب اعتبارات گفت؛ همچنین از نماینده خواست تا به شهرداری کمک کند تا بتواند  از زیر بار فشار مالی که این روزها گریبانگیر شده کمر راست کند.

نطری شهرداری را از لحاظ امکانات به ویژه ماشین الات فرسوده داست  گفت؛از نماینده تقاضا داریم تا در راستای دریافت اعتبارات به شهرداری کمک کند.

رئیس شورای شهر فومن از مردم فهم شهر  فومن خواست  تا با صبر و همدلی به شهرداری کمک کرده و
رسانه به وضعیت جامعه توجهبیشتر  و بهبود بهتر شهر و امید به آینده را فراهم کنند.

در مراسم امروز کاظم قربانی رسما” شهردار فومن شد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد