امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 46758
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), فرهنگی و اجتماعی, قرآن, گیلان تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱ | 35 بازدید | ارسال توسط :
با هدف ترویج معارف دینی وفرهنگ قرآنی،

اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه مخابرات منطقه گیلان

طی آیینی جوایز برگزیدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه مخابرات منطقه گیلان با حضور روسای ادارات حراست و روابط عمومی اهدا شد.

اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه مخابرات منطقه گیلان

صفیر گیلان؛به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ، در این آیین سیدبزرگ سیدحسینی رئیس اداره روابط عمومی ضمن تبریک به برگزیدگان ، گزارشی از تعداد شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات ارائه کرد و گفت: این مسابقات به مناسبتهای مختلف ازسوی شرکت مخابرات ایران ومخابرات منطقه با هدف آشنایی وترویج معارف دینی وفرهنگ قرآنی برگزار می شود.

سپس محسن تقوی پور رئیس اداره حراست مخابرات منطقه گیلان ضمن تشکر از اهتمام روابط عمومی در برپایی این دسته از مسابقات ، قرآن را کتاب نور خواند و گفت: مانوس شدن با قرآن ، در زندگی خیر و برکت را به ارمغان می آورد و بحمدالله کارکنان مخابرات منطقه گیلان واعضای خانواده آنان با استقبال ازچنین مسابقاتی همواره حضورفعال دارند.

گفتنی است در رشته قرآن کریم خانم ها شیرین شادبهر ، سارا جعفری و حوریه ترندک رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند و در بخش نهج البلاغه مرتضی جعفری و خانم پروانه رحیمی و  محمد طالبی اسدی حایز رتبه های یکم تا سوم شدند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد