امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 28 January , 2022
امروز : جمعه, ۸ بهمن , ۱۴۰۰ - 25 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 6755
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹ | 2393 بازدید | ارسال توسط :

بار دیگر اتصال در سیستم سیم کشی برق،سقف ۳ باب منزل مسکونی را در کام آتش فرو برد

به گزارش صفیرگیلان؛  عصر امروز به مرکز به  ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی از آتش سوزی سه باب منزل  اطلاع داده شد که سریعا ۱۷ دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۵۱ آتش نشان از ۷ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی _بن بست شهید هادی پور اعزام شدند. بابک رمضانی‘ رییس […]

بار دیگر اتصال در سیستم سیم کشی برق،سقف ۳ باب منزل مسکونی را در کام آتش فرو برد

به گزارش صفیرگیلان؛  عصر امروز به مرکز به  ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی از آتش سوزی سه باب منزل  اطلاع داده شد که سریعا ۱۷ دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۵۱ آتش نشان از ۷ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی _بن بست شهید هادی پور اعزام شدند.

بابک رمضانی‘ رییس سازمان آتش نشانی با اشاره به حجم بالای آتش، افزود: با توجه به نبود دیوار آتش بر آتش‌نشانان از ۳ طرف آتش را محاصره کردند تا نسبت به اطفای کامل و پیشگیری از گسترش آتش اقدام کنند.

وی با اشاره به تلاش نفس گیر آتش نشانان افزود: با توجه به تجمع و دخالت بیش از پیش برخی از شهروندان؛ خوشبختانه توانستیم در کمتر از ۱۰ دقیقه آتش را مهار کنیم.

رمضانی در ادامه از مصدومیت ۳ تن از آتش نشانان بواسطه آسیب دیدگی از ناحیه چشم – دست و دود گرفتگی خبر داد و گفت: به حمد الله با تلاش امدادگران حاضر در محل حادثه هر ۳ آتش نشان به صورت سرپایی مداوا شدند و هم اکنون حال عمومی هر ۳ آتش نشان خوب است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه متاسفانه بسیاری از رانندگان خودروهای عبوری و شهروندان با توقف در محل حادثه به تماشا می پرداختند، گفت: از تمامی شهروندان خواستاریم در زمان بروز حادثه با عدم تجمع و رعایت اصول ایمنی، یاریگر آتش نشانان شهرشان باشند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد