امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 19 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ - 13 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 49048
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), گیلان تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰ | 27 بازدید | ارسال توسط :
با حضور قائم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و فرماندار فومن

بازدید از اجرای طرح جهادی تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در شهرستان فومن

اجرای طرح جهادی تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار درمحله داگاسرای روستای گشت از توابع شهرستان فومن این پروژه که با نصب ۸ پایه بتنی نیز همراه بود با اعتباری بالغ بر ۱۳۴۱ میلیون  ریال  در  در راستای اصلاح بار و ولتاژ و نیز صیانت از حریم شبکه در حال اجراء است.

بازدید از اجرای طرح جهادی تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در شهرستان فومن

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان از فومن؛ فرماندار فومن با همراهی مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان عصر امروز امروز سه شنبه مورخ ۹ شهریور ۱۴۰۰ از پروژه تعویض کابل های برق مسی فرسوده بخشی از روستای گشت با کابل خودنگهدار فشار ضعیف بازدید کرد.
محسنی به همراه میرنرگسی قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با حضور در محله داگاسرای روستای گشت از توابع بخش مرکزی شهرستان فومن بر اجرای فاز دوم طرح جهادی نصب کابل خودنگهدار در سطح استان گیلان نظارت کردند.

این طرح شامل برنامه ریزی جهت اجرای اصلاح و جایگزینی ۱۱۵۸متر کابل خود نگهدار به جای  کابل های قدیمی توسط شرکت توزیع برق شهرستان فومن می باشد که با همکاری ۶ اکیپ از  شهرستان فومن و همچنین اکیپ های اعزامی از شهرستان های صومعه سرا و شفت با سرعت هرچه بیشتر، انجام شد.

گفتنی است این پروژه که با نصب ۸ پایه بتنی نیز همراه بود با اعتباری بالغ بر ۱۳۴۱ میلیون  ریال  در  در راستای اصلاح بار و ولتاژ و نیز صیانت از حریم شبکه در حال اجراء است.

به گفته میرنرگسی قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، این پروژه دارای ویژگی افزایش پایداری شبکه در شرایط جوی نامساعد، تقویت فشار و کاهش خطرات احتمالی می باشد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد